מכות בנאפיס
מ' לאחר אשפוזו | צילום: צילום פרטי

חוקרי משטרת באר שבע עצרו אתמול (ראשון) בלילה צעיר תושב העיר כבן 20 אשר תועד בסרטון שהפך לוויראלי ובו הוא נראה כשהוא תוקף באגרופים ובעיטות צעיר שישב יחד איתו בסמוך לשולחן במסעדה.

המקרה ארע בליל שבת האחרון במסעדת נאפיס בבאר שבע, אז שתי קבוצות של צעירים ישבו סביב שני שולחנות במסעדה, ובשלב מסוים אחד מיושבי אחד השולחנות התבדח על נושא מסוים וכמה מחבריו פרצו בצחוק מתגלגל.

"מישהו מהשולחן השני ששמע את הבדיחה, אני לא זוכר בדיוק מה היה התוכן שלה, לא אהב את הדברים שהוא שמע וניסה לפגוע פיזית בחבר שלי", משחזר מ', אחד הצעירים שהותקפו, בשיחה עם mako. "ניסיתי להפריד ביניהם ואמרתי לתוקף: 'די מספיק, חאלס'. כאן חשבתי שהעניין נגמר, אבל אז שני חברים שלו דחפו אותי לספה במסעדה ופשוט עשו בי לינץ'. הם בעטו בי ונתנו לי אגרופים בפנים".

לדבריו של מ' שלושת התוקפים כילו בו את זעמם, ואחראי המשמרת במקום שניסה לסייע לו ולחלץ אותו הוכה גם בפניו וסבל משבר באפו. דקות לאחר מכן, מ', יחד עם אחראי המשמרת, פונו לבית החולים לקבלת טיפול רפואי דחוף.

"שכבתי לילה בחדר המיון בבית החולים. יש לי שברים בפנים וחבלות בכל הגוף. זה יכול היה להסתיים הרבה יותר גרוע, והכל בגלל בדיחה שאני אפילו לא זוכר מה היה התוכן שלה. אנשים הגזימו, הפכנו לחברה אלימה וזה מפחיד", מספר מ' ל-mako.

כאמור, שוטרי משטרת באר שבע הוזעקו למקום, אבל עוד לפני שהגיעו החשודים בתקיפה עזבו את המקום, ואתמול נעצר חשוד שהובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בבאר שבע ומעצרו הוארך בשלושה ימים, בזמן שבמשטרה מנסים לאתר את שני החשודים הנוספים. "אנחנו רואים בחומרה רבה את המקרה ונמצה את מלוא חומרת הדין עם המעורבים", ציינו במשטרה.