ספרד: צעיר וצעירה תושבי טנריף שאכלו לפני כמה ימים באחת המסעדות בעיר ונמלטו מבלי לשלם את החשבון - קיבלו את הפתעת חייהם אחרי שאנשי המסעדה פרסמו פוסט בפייסבוק שהפך לוויראלי ומחזק את המשפט הישן והלעוס: "סוף גנב לתליה".

לפי פרטי האירוע, שפורסמו כאמור לראשונה בפייסבוק ולאחר מכן כיכבו ברוב האתרים במדינה האירופאית, צעיר וצעירה תושבי טנריף הגיעו למסעדה בעיירה גואמסה שבאי המתוייר, התיישבו והזמינו בקבוק יין וכמה נשנושים. בסיום הארוחה, כשקיבלו את החשבון שעמד על כ-24 יורו - השניים החליטו להימלט מהמקום מבלי לשלם את החשבון.

כידוע, זו תקופה לא פשוטה עבור מסעדות בכל רחבי העולם שסבלו ממכה כלכלית קשה עקב התפשטות נגיף הקורונה, וגם במקרה הזה בעלי המסעדה זעמו על שני הצעירים שברחו והשאירו את החשבון מאחור - אבל מהר מאוד הם גילו שהשניים שכחו פריט חשוב ויקר על השולחן ממנו נמלטו.

זוג שישב בשולחן ליד שני הצעירים שם לב שהם השאירו מאחור את הסמארטפון שלהם, ששווה כמובן פי וכמה וכמה יותר מהחשבון עליו לא שילמו, ולמרות שניסו לרדוף אחרי הזוג שנמלט כדי לעדכן אותו על הסלולרי שהשאירו מאחור - הם לא הספיקו לתפוס אותם, חזרו למסעדה ונתנו את המכשיר היקר מדגם אייפון איקס, לבעל המסעדה הזועם.

מהר מאוד החליט בעל המסעדה לפרסם פוסט בדף הפייסבוק של המסעדה ובו הוא כתב שהמכשיר הסלולרי, ששווה בספרד כ-700 יורו נמצא בידיו, הוסיף שפניהם של השניים צולמו על ידי מצלמות האבטחה - ודרש מהם לחזור ולשלם על החשבון ולא הוא ימכור את המכשיר.

"אין שבוע שזה לא קורה לנו", זעם בעל המסעדה. "לפעמים אפילו פעם או פעמיים בשבוע. אנחנו סובלים יותר מדי ונמאס לי. אין ללקוחות שום זכות להתנהג בצורה הזו. הפעם הגיעו מים עד נפש ואני לא מתכוון לספוג את זה יותר".