אלימות קשה התרחשה היום (חמישי) במספרה ברחוב בוגרשוב בתל אביב, מנסיבות שאינן ידועות נכון לרגע זה. כפי שניתן לראות בתיעוד, במספרה התפתחו שתי זירות אלימות: בצד אחד של המקום, קטטה התפתחה בין שני גברים - כשבמקביל שניים נוספים מתעמתים פיזית גם הם בצד השני. בתחילת התיעוד, ניתן לשמוע את אחת הנשים במספרה אומרת לגבר אחר: "צא מכאן, כ*ס של האימא שלך הצולעת".

האלימות ברחובות - סיקור N12

כמו כן, ברקע נשמעו צעקות - בזמן שלקוחות המספרה מנסים להפריד בין הגברים. לאחר שהשניים הופרדו זה מזה, נראה אחד הגברים מאיים לתקוף שוב את הגבר שעומד מולו. האירוע האלים מוכר למשטרה, והיא פתחה בבדיקה. עם זאת, לא הוגשה תלונה בידי אחד מהקורבנות.

זמן קצר לאחר האירוע, אימו של בעלי המספרה אמרה ל-N12: "מדובר באי-הבנה. התוקף הגיעו לכתובת הלא נכונה, בא נחוש לעשות בלאגן. הוא חשב שלבני היה עניין עם איזו בחורה - אבל לא. כל העובדים חטפו מכות, ריססו אותנו בגז. אנחנו לא מכירים אותם".

התיעוד האלים מהמספרה מצטרף לתיעוד נוסף מסוף השבוע האחרון, שבו נראים חבורת נערים מכים באכזריות נערה אחרת מחוץ לקניון עזריאלי שבתל אביב. לפי הסרטון שעלה בחשבון הטוויטר של דניאל עמרם, חבורת הנערים בעטה, משכה בשיערה ודחפה אותה מצד לצד - תוך שהיא מנסה להיחלץ מהם.

קטטה אלימה במספרה בבוגרשוב בת"א (צילום: לפי סעיף 27 א')
אלימות קשה - במספרה בלב תל אביב | צילום: לפי סעיף 27 א'

לאחר האירוע הקשה, הסרטון שותף בידי חלק מהמשתתפים לכאורה בחשבונות האינסטגרם שלהם. התיעוד הגיע גם למשטרת ירקון שפתחה בחקירת האירוע, ואיתרה את הנערה שהותקפה.