בדרך לחתונה משתוללים במנהרות בגין: בסרטון יוצא דופן שהופץ ביממה האחרונה ברשתות החברתיות, ובעיקר בטיקטוק, נראים עשרות צעירים ערבים כשהם עוצרים את התנועה, משתוללים במנהרה וחוגגים את חתונתו של אחד מהם.

בתיעוד ניתן לראות את הצעירים עומדים ליד כלי רכבם כשהם יורים זיקוקים בתוך המנהרה, רוקדים על המכוניות ומשמיעים מוזיקה בקול רם. במקביל, גם החתן עצמו צולם כשהוא רוקד על גג אחת המכוניות בזמן שעשרות מחבריו דוחפים לו שטרות כסף לכיסים. 

במשטרה טוענים כי מדובר באירוע חמור שהתרחש לפני כשלושה חודשים, וחלק מהחוגגים קיבלו דוחות על כך שחסמו את הכניסה למנהרות. "בהתחלה חשבתי שמדובר בפקקים, ופתאום ראיתי שהם עושים חאפלה בתוך המנהרות. זה היה הזוי, אז התקשרתי למשטרה כדי לדווח על זה", סיפר נהג שעבר במקום בעדותו במשטרה, ול-mako נודע כי במשטרת מחוז ירושלים שוקלים כעת לנקוט בהליכים פליליים נגד החתן וחבריו

מדוברות משטרת ירושלים נמסר: "בימים האחרונים פורסם ברשתות החברתיות סרטון בו מספר כלי רכב חוסמים בפראות ציר תנועה בירושלים תוך הפרעה חמורה לתנועה. נבהיר כי בניגוד לחלק מהפרסומים, מדובר בסרטון ומקרה שהתרחש לפני כשלושה חודשים. בעקבות המקרה בוצעה פעילות אכיפה ע"י המשטרה וכנגד תשעה נהגים שהיו במקום וחסמו את התנועה נרשמו דוחות. אנו רואים בחומרה התנהלות פסולה זו ובנוסף לאכיפה התעברותית, המשטרה בוחנת גם נקיטת צעדים פליליים נגד בעל האירוע".