ש', תושב צפון הארץ ומתקין מצלמות אבטחה במקצועו, הצליח להתחבר לאחרונה באמצעות מחשבו הפרטי למצלמות אבטחה שהותקנו במכון יופי גדול שטיפל מדי חודש במאות נשים.

אותן נשים הגיעו למכון כדי לקבל טיפולים קוסמטיים ואסתטיים באזורים אינטימיים בגופן, ו-ש' ניצל את כישוריו המקצועיים כאמור כדי להתחבר למצלמות במכון שתיעדו את הנשים בזמן שעברו את אותם טיפולים, חלקם כשהיו בעירום מלא או חלקי.

על פי החשד ש' צפה ותיעד לפחות 200 מקרים שונים של נשים שונות שהגיעו למכון, ואף שמר את הסרטונים שצולמו ברובם על מיטת הטיפולים במכון על מחשבו האישי, ולפני כשנתיים וחצי הוא יצר קשר עם ג', בעלת מכון היופי, ולטענתה סחט אותה ודרש סכום של 150 אלף שקלים בתמורה לכך שלא יפיץ את הסרטונים של לקוחותיה.

"הוא התקשר אליי מטלפון חסוי וטען שהוא חוקר פרטי שמייצג את אחת הלקוחות שלי", סיפרה ג'. "הוא אמר שהוא יכול לדאוג לכך שהמטופלות שתועדו בעירום במצלמות האבטחה יתבעו אותי והוסיף שזה יסבך אותי אם לא אשלם לו את הכסף, דבר שיוביל לבסוף לסגירת המכון".

לדבריה של ג' היא ביקשה מ-ש' להוכיח לה שאכן יש בידיו את הסרטונים ממיטת הטיפולים במכון בטרם תעביר לו את הכסף, וזה שלח לה דיסק שהכיל 57 סרטונים של נשים המתועדות בעירום חלקי או מלא על מיטת הטיפולים במכון שבבעלותה.

עם קבלת התיעוד החליטה ג' להגיש נגד ש' תלונה במשטרה על סחיטה ופגיעה בפרטיות, ואחרי שזה שמע על הגשת התלונה הוא התקשר לאחיה ואיים עליו שאם אחותו לא תחזיר לו את הדיסק עם הסרטונים הוא יתלונן עליה במס ההכנסה על עבירות מס שונות שביצעה במכון.

ש' נעצר לבסוף, נחקר במשטרה והכחיש כי איים או סחט את בעלת המכון, וטען שעשה זאת לשימוש פרטי והוסיף כי בתור גבר לצפות בעירום חלקי של נשים הוא סוג של הנאה כמו לצפות בסרט פורנו.

פרקליטות מחוז חיפה לא התרשמה מטענותיו המופרכות של ש' והגישה נגדו כתב אישום לבית משפט השלום בקריות המייחס לו עבירות של חדירה למצלמות אבטחה, פגיעה בפרטיות, מעשה מגונה וסחיטה באיומים.

השופט במשפטו של ש', יוסי טורס, החליט לאחרונה להרשיע את ש' בכל העבירות שיוחסו לו, ומקביל מתח ביקורת נוקבת על התנהלות המשטרה שלא טרחה לגבות עדויות מאותן נשים שתועדו ללא ידיעתן בסרטונים שנמצאו ברשותו של ש' שכן פרטיותן נפגעה קשות ממעשיו. גזר דינו של ש' צפוי להינתן במהלך חודש אפריל.