חוקרי ימ"ר לכיש חוקרים חשד לפיו צעיר בשנות העשרים לחייו שנורה בפלג גופו התחתון במוצאי שבת באחת השכונות באשקלון, קשור למלחמת בין חייליו של העבריין בני שלמה לאלו של יריביו הגדולים שלום דומרני ומיכאל טנסקי. הפצוע פונה לבית החולי ברזילי לקבלת טיפול רפואי.

כמו כן, נבדק החשד לפיו יש קשר בין הירי באשקלון לבין ניסיון החיסול שהיה ביום חמישי באשדוד. החוקרים אספו ראיות מזירת האירוע והחשש שזה עניין של זמן עד שתפרוץ מלחמת עולם בין דומרני וטנסקי (עצור בפרשת הסוכן ניקיטה שהפליל אותו בחשד לחטיפה וכליאה של צעירה תמורת סחיטה) לבין שלמה וחייליו.

ניסיון החיסול שהתרחש ביום חמישי בבוקר ברחוב דוד המלך באשדוד במהלכו פוצצה מכוניתו של בכיר מאוד בארגונו של טנסקי הכניסה את היחידה המרכזית במשטרת מרחב לכיש לכוננות שיא. החשד הוא שמאחורי החיסול עומדים עבריינים מהמאפיה הגיאורגית בעיר המזוהים עם ראש ארגון הפשע בני שלמה, שמטרתם היא להשתלט על העיר ולדחוק החוצה את חייליו של טנסקי.

"שלום דומרני השתחרר לפני כשבועיים מהכלא, זה ברור לנו שזה רק עניין של זמן עד שהוא ייכנס למשחק. הוא כרת ברית עם טנסקי והוא רוצה לחזור לשטח להראות שהוא הבוס ושהוא לא נעלם לשום מקום. הוא יצר קואליציות שונות עם עבריינים מקומיים באשדוד ואשקלון שהסכימו להצטרף לארגון שהוא החל בשיקומו", אומר ל-mako קצין משטרה בכיר, "ההערכה שלנו שדומרני כבר התחיל להפגין נוכחות בשטח כדי להחזיר את העוצמה שאיבד בשש השנים שישב בכלא. אנחנו עוקבים אחריו ואחרי חלק מאנשיו כדי לסכל כל ניסיון להבעיר את העיר אשדוד ואת כל אזור הדרום".

בימ"ר לכיש הוציאו צו איסור פרסום על פרטי הפרשה בניסיון לאתר את החשוד במעשה. נכון לעכשיו לא נעצר איש אבל החוקרים לקחו מצלמות אבטחה מבתי עסק באזור כדי לבדוק מי הניח את המטען. כמו כן, הם הצליחו להתחקות אחר מסלול נסיעתו של העבריין הבכיר במטרה לאתר את החשוד.

"דומרני מחויב לטנסקי ושניהם תלויים אחד בשני, אחרת שניהם יהיו תלויים אחד ליד השני. טנסקי עצור ומתקשה לנהל את הארגון שלו מבחוץ ודומרני יצטרך להוכיח לו שברית זו ברית ולסייע לו לא לאבד את העיר אשדוד שנשלטת ברובה על ידי אנשיו של בני שלמה והמאפיה הגיאורגית", הוסיף בכיר במשטרה, "לטנסקי יש המון חיילים בחוץ ודומרני זקוק להם כדי להחזיר את השליטה בשטח".