העבריין שחוסל אמש באור יהודה הוא שמעון רביבו (48), שהיה עבריין מוכר מאוד למשטרה ושבשנה האחרונה הוצא נגדו חוזה חיסול על ידי עבריינים יריבים.

הוא היה מזוהה עם הקואליציה של ראש ארגון הפשע ויסאם חרירי והאחים עייאט מג'לג'וליה שנמצאים בברית עם משפחת הפשע של המוסלים. רביבו ובעלי בריתו באופן טבעי נמצאים ביריבות עם הקואליציה של קוטייר עודה, נאסר חרירי, האחים שום ודין קסנטיני וראש ארגון הפשע ערן חייא.

החיסול היה במרחק של כמה עשרות מטרים מביתו כאשר בני משפחתו שמעו היטב את הדי הפיצוץ של האופנוע שלו שעלה בלהבות. "הרבה זמן חיפשו להוריד אותו וכל פעם פספסו אותו", אומר גורם עבריינים המעורה בפרטי הסכסוך, "היה ברור שיומו יגיע. נגמר לו המזל".

רביבו נעצר לפני כמה שבועות בחשד למעורבות בניסיון הרצח של העבריין האשדודי אלירן חובלאשווילי שמזוהה עם ראש ארגון הפשע של איסמעיל ג'רושי ושוחרר יום למחרת מחוסר ראיות.

במהלך השנה האחרונה הוא נעצר כמה פעמים יחד עם בנו עמית בכמה מקרים של החזקות נשק וכוונות לפגוע בעבריינים, אבל שוחררו כעבור זמן קצר כולל בפרשת חולית החיסול בחניון התת קרקעי בבאר יעקב שהסתיים בלא כלום לאחר שלא הוכח שהתכוונו לחסל עבריין יריב.

אחד מכיווני החקירה הוא שרביבו היה מעורב עם עבריינים בכירים נוספים על פי החשד בפרשה פלילית שפגעה ביריביהם ולכן נקמו בו היום.

בנו מאיר (26) הורשע באחרונה בבית המשפט המחוזי בתל אביב בפרשת חטיפה הקטין ונדון ל-36 חודשי מאסר בפועל במסגרת הסדר טיעון שנחתם עם שאר הנאשמים בפרשה. תיק החיסול הועבר לטיפול היחידה המרכזית במשטרת מחוז תל אביב ונבדקת אפשרות שאולי מדובר בתאונת עבודה בגלל שרביבו נהג להתעסק לא פעם באמצעי לחימה.