חוקרי היחידה ללוחמה בפשיעה במשטרת מרחב ירקון ערכו בימים האחרונים עימותים בין כוכב הרשת אלעד לוי, בן 35 ממעלה אדומים, לכמה מהצעירות שהתלוננו נגדו בגין עבירות של אונס, מעשי סדום, מעשים מגונים והטרדה מינית ואיומים. בידי החוקרים שמונה תלונות נכון לעכשיו, כשבעת מעצרו ביום ראשון שעבר היו שבע, ולטענת גורמים המקורבים לחקירה החשדות נגד לוי רק הולכים ומתחזקים. הערכה היא שבימים הקרובים יהיו תלונות נוספות נגדו.

"הוא נתן לי לשתות הרבה וודקה וצ'ייסרים. לקח אותי לחדר בבית מלון בתל אביב ולאחר מכן אנס אותי", סיפרה אחת הקטינות שהתלוננו נגד לוי בשבוע האחרון. "קמתי מהמיטה והייתי בלי בגדים. הוא ניצל את זה שאני שתויה מהאלכוהול שנתן לי ולא יכולתי להתנגד לו. הייתי מעורפלת לגמרי. לא יכולתי לזוז. הייתי גמורה. לא האמנתי שאדם כזה, נשוי, יעשה לי דבר כזה נוראי. הוא גמר לי את החיים".

כמה מהמתלוננות הודיעו לחוקרים שהן מוכנות להתעמת עם לוי, ובמידת הצורך ללכת לפוליגרף להוכיח שהן דוברות אמת. "אני מוכנה להתעמת איתו, ללכת לפוליגרף. אני לא פוחדת ויודעת מה האמת, הוא פשוט משקר. שיתבייש לו. הוא ניצל את זה שהוא כוכב רשת כדי לאנוס אותי", אמרה אחת מהן לחוקרים. "הוא עוד מעז להמשיך לשקר. אני בטוחה שעשה את זה לעוד צעירות שחוששות להתלונן נגדו. הוא אדם מניפולטיבי שניצל צעירות וקטינות לערוך להם אודישנים ואז ניצל את מעמדו לתקוף אותן מינית".

החוקרים ערכו עימותים בין כמה מהמתלוננות ללוי, ואחת מהן הטיחה בו: "אנסת אותי, ניצלת את זה שאני מעורפלת ולא יכולתי להתנגד לך. תתבייש". לוי השיב בקור רוח שהכול היה בהסכמה ושמדובר בניסיון שנועד לסחוט ממנו כספים שסירב לשלם. מתלוננת אחרת הוסיפה: "הרסת לי את החיים. גרמת לי לצלקת לכל החיים. איבדתי בגללך אמון באנשים".

החוקרים מתרשמים שהראיות נגד לוי במרבית התלונות שהוגשו נגדו התחזקו, אבל מנגד הוא הציג בפניהם טענות לפיהן מדובר בעלילה שכל מטרתה לסחוט ממנו כספים. הוא הודה בשני מקרים שבהם קיים יחסי מין בהסכמה עם המתלוננות ובשאר המקרים הכחיש את הדברים על הסף. החוקרים טוענים שהוא איים על כמה קטינות שהתלוננו נגדו.

לוי הכחיש את הדברים באמצועת עו"ד שי שורר המייצג אותו, וכך גם את כל החשדות המיוחסים לו וביקש לבדוק את הטענות שחשף בפני החוקרים. מעצרו של לוי הוארך בשבעה ימים, וביום ראשון הקרוב החוקרים יבקשו שוב את הארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב. השופט בדיון, בנימין הירשל-דורון, שנחשף לראיות בתיק העיר לחוקרים שיש בעיה בעדויות של כמה מהמתלוננות. "ככול הנוגע לחשד הסביר, הוא מתקיים, אך לא ניתן לעצום עיניים לקשיים שניתן להבחין בהם כבר עתה בעדויות כאשר אני חושב שיש לתת את הדעת לשינוי במסירת העדויות בחלק מהמקרים ויש לתת את הדעת לכך בעיקר נוכח גרסתו של החשוד לשתיים מהמעורבות, לפיה אירועים בעלי אופי מיני התרחשו אך היו בהסכמת הצדדים", הדגיש השופט בהארכת המעצר הראשונה.