אב ובנו תושבי הצפון נעצרו לאחר שעל פי החשד חטפו את בת משפחתם. השניים תועדו כשהם מכניסים אותה בכוח ובאלימות לתוך רכבם.

בתאריך 12/05/24 סמוך לשעה 12:00 התקבל דיווח במוקד המשטרה אודות אישה שנחטפה ומוכנסת באלימות לרכב בתחנת דלק בעפולה. שוטרי המחוז הצפוני הוזעקו למקום האירוע ותוך פריסת מחסומים רחבה הצליחו לאתר את רכב החשודים שנעצר סמוך לצומת מזרע. רכב נוסף שגם הוא נמלט מהזירה אותר בבית ביישוב באזור כאשר הקורבן נמצאת במקום חבולה.

מחקירת המשטרה עלה כי הצעירה עזבה את הבית לאחר ויכוח עם בני משפחתה. מחומר החקירה עולה כי בעקבות ויכוח שהתגלה בתוך המשפחה ולאחר שבת משפחתם עזבה את הבית, יצאו אחריה אביה ובנו וכשזיהו אותה בתחנת הדלק הם הכניסו אותה בכוח למכונית. 

הבוקר (שני) הוגשה נגד אב ובנו הוגשה הצהרת תובע ומעצרם הוארך בבית המשפט השלום בנצרת עד לתאריך 22/05/24. "משטרת ישראל פועלת בכל האמצעים העומדים לרשותה במטרה למגר התנהגות בריונית ואלימה מכל סוג שהוא גם במקרים בהם הקורבן חושש לדווח עליהם", נמסר מהמשטרה. "משטרת ישראל במסגרת מאמציה להגברת הביטחון האישי פועלת למיצוי הדין עם אותם עבריינים וקוראת לקורבנות עבירה לדווח לה מיד על כל עבירה! הניסיון המצטבר מלמד כי החשש וחוסר שיתוף הפעולה עם המשטרה אינו מבטיח דבר ואינו מונע את התקיפה הבאה".