ארה"ב: גבר תושב ניו הייבן שבקונטיקט ניצל את העובדה שכל העסקים בעירו היו סגורים בעקבות סגר הקורונה, ונכנס דרך החלון לאחת המסעדות בעיר ונשאר בתוכה לא פחות מארבעה ימים.

הסיפור ההזוי מדי הזה התרחש בשבוע שעבר כשלואיס אנחל אורטיז בן ה-42 נכנס כאמור למסעדה באזור מגוריו, אכל ושתה בלי הפסקה במשך ארבעה ימים, עד שנתפס לבסוף על ידי בעל המקום שהגיע למסעדה לגמרי במקרה וקלט בתוכה את הגבר השבע שחיסל לו את מרבית הסחורה.

אחרי שפרץ למקום בשעת לילה מאוחרת, אורטיז אכל חומרי גלם יקרים, שתה שתייה קלה, פירק בקבוקי אלכוהול וגם סיים את מרבית הקינוחים שעוד נותרו במקרר. ממידע שפורסם על ידי המשטרה המקומית, בעל המסעדה הגיע למקום כדי לבדוק כמה דברים - כשלפתע שם לב שעל הרצפה שכבו להם כ-70 בקבוקי בירה ריקים.

כמובן שמיד לאחר מכן הוא ניגש לקופה, שם לב שנעלמו ממנה כמה מאות דולרים, וכשהגיע למחסן המסעדה - כבר הבין שמישהו חגג על חשבונו - ובגדול. אחרי סיבוב קצר במקום, הוא נתקל באורטיז שניסה להתחבא בחדר השירותים, התקשר למשטרה ואלו הגיעו בזריזות לעצור את עבריין המזון.

מצלמות האבטחה חשפו כיצד אורטיז שבר את אחד החלונות בחלקה האחורי של המסעדה, נכנס באלגנטיות ובלי יותר מדי הפרעות, סעד את ליבו, יצא מדי פעם כדי לקחת חלק מהמוצרים לביתו - וכך הלך וחזר במשך ארבעה ימים כשהוא מפרק את תכולת המקום. לא נעים.