פרטים חדשים מתגלים על הרימון שהתפוצץ בבניין שבו מתגוררים בני משפחתה של עדן בן זקן בראשון לציון: על פי המשטרה שרידים של הרימון שהתפוצץ אותרו בכניסה לדירה בקומה ה-19 בבניין. בעקבות דיווחים לפיהם הזמרת המדוברת היא עדן בן זקן, מנהליה הכחישו כל קשר לפרשה.

כעת נבדק האם בדירה שבה אותרו שרידי הרימון מתגוררת הזמרת עצמה או אביו של בעלה, שוקי ביטון. במקביל לאיתור הרימון בכניסה לאחת הדירות, רימון רסס התפוצץ בבית עסק הקשור למשפחתו של ביטון. בעקבות הפיצוץ נגרם נזק לעסק ואדם אחד נפצע באורח קל. המשטרה בודקת האם ישנו קשר בין האירועים, שהתרחשו באותה שעה. 

"במשטרת ישראל התקבל לפנות בוקר דיווח על השלכת רימון רסס לעבר עסק ברחוב קוממיות בבת ים", נמסר. "כוחות משטרה הגיעו למקום ואספו ממצאים וראיות. הרקע פלילי ונפתחה חקירה. גבר נפצע קל באירוע ופונה לקבלת טיפול רפואי במרכז הרפואי וולפסון. כמו כן נגרם נזק קל לעסק".

מוקדם יותר הודיעה המשטרה כי איתרה הלילה שרידי פריט אמל"ח סמוך לדלת הדירה בבניין שבו מתגוררת משפחתה של עדן בן זקן. חבלן המשטרה העביר את הרימון להמשך בחינה ומיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי.

"שוטרי תחנת ראשון לציון פתחו הלילה בחקירה, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר קול נפץ שנשמע בסמוך לדלת דירה בבניין בעיר,  כאשר בתום סריקות אותרו שרידי רימון במקום", נמסר בהודעת המשטרה.

עדן בן זקן ושוקי ביטון (צילום: אור גפן, יח"צ)
עדן בן זקן ובעלה שוקי. "אין להם קשר לאירוע" | צילום: אור גפן, יח"צ

"בתוך כך, חבלן המשטרה בחן את שרידי הפריט, לצד סריקה במקום להסרת כל סיכון נוסף לציבור ובתום הפעילות העביר את הממצאים להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל, במסגרת חקירה שנפתחה לבחינת הרקע והנסיבות", הוסיפו במשטרה.

ממנהליה של עדן בן זקן נמסר בתגובה: "האירוע המדובר אינו קשור בשום צורה ושום אופן לזמרת עדן בן זקן או בני משפחתה, עדן מתגוררת בבניין רב קומות עם עשרות דיירים".