האם ראש ארגון הפשע הבכיר, מיכאל מור הנאשם בתיק רצח עד המדינה, טל קורקוס ישוחרר בקרוב? סנגוריו של מור, עורכי הדין דורון נוי ויהלי שפרילנג הגישו בקשה מנומקת לבית המשפט המחוזי בבאר שבע בדרישה לשחרר את מור לאחר חמש שנים בכלא בנימוק שלא מדובר בתיק רצח מאחר והוא לא ידע שמטען החבלה שמכר לראש ארגון הפשע, ניבי זגורי בסכום של 9,000 שקל ישמש לחיסולו של עד המדינה לשעבר טל קורקוס.

סנגוריו של מור טוענים כי אפילו עד המדינה בפרשה שהפליל את מור ואת זגורי ועבריינים בכירים נוספים לא הזכיר שידע בכלל על הכוונה לפגוע בקורקוס.

בבקשה טוענים הסנגורים כי החזקתו במעצר כמעט חמש שנים על עבירת רצח שאין כל הוכחה שביצע, מצריכה דיון בנוגע לתנאי שחרורו כפי שנעשה לנאשמים בתיקים דומים בהם גם עבריינים בכירים שהואשמו בתיקי רצח שוחררו באזוק אלקטרוני למעצר בית בתיקי הדגל של המשטרה והפרקליטות: 512' ו-1131'.

הסנגורים צירפו לבקשה את עדות עד המדינה בפרשה שבה מואשמים מור וזגורי שהוא אינו קושר את מור לחיסול של קורקוס. גם שאר העבריינים שהיו מוערבים בהעברת המטען לזגורי לא ציינו שמור ידע שהמטען היה מיועד לחיסול קורקוס. למרות זאת הפרקליטות האשימה את מור בעבירה של רצח בטענה שהוא ידע שהמטען מיועד לחיסולו של קורקוס.

בפרקליטות מחוז דרום מתנגדים נחרצות לאור חומרת האישום נגד מור ודורשים להשאיר אותו במעצר עד לסיום המשפט נגדו.

ביוני 2017 עד המדינה טל קורקוס ירד מדירת ההימורים בעיר אשקלון, נכנס למכוניתו ואז לפי כתב האישום, העבריין אריק איטל הפעיל בעזרת שלט מטען שהתפוצץ וגרם למותו. לפי כתב האישום זגורי רכש את המטען ממור שהעביר אותו באמצעות אנשיו לאריק איטל. השופט נאסר אבו טהה יחליט בקרוב אם מור ישוחרר ואם כן באלו תנאים. בן דודו של מור, אלישע (אליושה) בן שלום שוחרר באזוק אלקטרוני בגין חלקו השולי בפרשה.