שמעון חיות, שזכה לתואר המפוקפק "נוכל הטינדר" לאחר שלכאורה הונה ועקץ נשים ברחבי אירופה במאות אלפי יורו, השתחרר מוקדם יותר השנה מהכלא וחזר לחיות את החיים הטובים, הכוללים מסוקים פרטיים, רכבי יוקרה וחופשות שרק אפשר לחלום עליהן, כשהוא לא מסתיר את הכסף הרב שיש לו.

חיות העלה אתמול (שני) סטורי לחשבון האינסטגרם שלו ושיתף את העוקבים בחיסון שהוא קיבל. בדיקה של מערכת "חי בלילה" בניסיון להבין איך יכול להיות שבחור צעיר, עוד לא בן 30, הצליח לקבל את מנת החיסון בזמן שמאות קשישים ואנשים בקבוצות סיכון עדיין ממתינים, גילתה כי גם במקרה הזה, עיגל חיות פינות כדי להתחסן בהקדם.

בקופת החולים בה התחסן מספרים כי חיות התחזה לפרמדיק תוך שהוא נצמד לצוות רפואי שהגיע לקבל את החיסון. בתגובה למקרה אמרו בקופת חולים כללית שמעתה ידרשו מהמתחסנים שמוגדרים צוות רפואי להציג תעודה. חיות מצדו טען שהוא נמצא בקבוצת סיכון והתחסן בגלל מצבו הרפואי, ואף הוסיף כי הוא מתכנן לתבוע את בית החולים. מנגד, בכללית טענו שאין לו שום עבר רפואי בעייתי. 

"אני לא בן אדם שמחכה בתורים או במקומות עם כל הכבוד, אני לא אשב ואחכה 3-4 שעות", אמר חיות בתגובה, "אני לא בן אדם שמחכה ולא יכולים לומר שום מילה".

אומרים שהתחזית.
"אז אני אומר שזה לא נכון, זה שקר וכזב. אני איש עסקים, יש לי כסף. אני יכול לקנות את מי שאני רוצה ואת מה שאני רוצה".

יכול להיות שקנית את זה בכסף?
"בואי נניח שכן. היה לי תור, אולי יש להם באג במחשב. זה מדינה של עולם שלישי בסה"כ, בזכותי יש לאנשים פה חיסונים, בזכותי. מדינה שאני לא מקבל פה כלום ואנשים צריכים להגיד לי תודה רבה".

חיות השתחרר מהכלא הישראלי לאחר חמישה חודשים בלבד. "הייתי בהלם מההחלטה לשחרר אותו. אני מאוד מאוכזבת ממערכת המשפט שלכם שעושה לאדם כזה הנחות. הוא הונה אנשים ויצא מהכלא אחרי חמישה חודשים? אתם השתגעתם בישראל?", סיפרה פרנילה סחוהולם, אותה עקץ על פי החשד חיות ב-50 אלף יורו בשיחה mako. "איך אפשר לתת אמון באדם כזה שברח פעמיים מישראל? אדם שהונה ועקץ נשים ברחבי אירופה במאות אלפי יורו. איפה הצדק? אדם כמוהו יברח עוד פעם".

"המקום של סיימון לבייב, או שמעון, הוא רק בכלא או במקום סגור. כשהוא בחוץ הוא פוגע בהמון אנשים ועוקץ אותם. אני ארדוף אותו לכל פינה בעולם אליו יגיע. האדם הזה ישלם על מעשיו, הוא השאיר בי צלקות לכל החיים. אם הוא איש עסקים מכובד כפי שהוא טוען מדוע הוא ברח פעמיים מישראל? מדוע שינה את שמו באופן תמוה דווקא לסיימון לבייב? ככה לא מתנהג איש עסקים שמכבד את עצמו. אם הוא טוען שאנחנו משקרות שיגיע לאירופה ויסכים להישפט על מעשיו. נראה אותו. ביום שהוא ייצא מישראל הוא ייעצר על ידי האינטרפול. הוא מספר אצלכם סיפורי מעשיות לעיתונאים והם בולעים מה שהוא אומר בלי לברר ולשאול אותו שאלות קשות על מעלליו".

 
מקופת כללית נמסר בתגובה: "האיש חוסן אחרי שהציג את עצמו כאיש צוות רפואי. מרגע שהתברר כי מדובר בהתחזות התחלנו בבדיקת המקרה, לרבות רענון ההנחיות בנושא. מצער שישנם אנשים הפוגעים באמון של אנשי הצוות ואנו מוקיעים מעשה זה".