דרמה במשפטו של ניבי זגורי: העימותים בין ראש ארגון הפשע לסנגורו עו"ד משה שרמן, שביקש להתפטר מייצוגו ממשיכים לשבור שיאים. השבוע, בבית המשפט המחוזי בבאר שבע זגורי זעם על סנגורו בגלל סירובו לחקור עדים, קילל אותו ואף שבר את מחיצת הזכוכית המשוריינת. כתוצאה מכך, נפצע באורח קל ונזקק לטיפול רפואי.

"לך הביתה לא רוצה אותך פה", צעק זגורי על עו"ד שרמן. הסנגור המבוהל פנה לשופטים, וביקש שלא להגיע יותר לדיונים. היום (חמישי) הוא הגיש בקשה להרכב השופטים שלא להגיע לדיון לאחר שחש מאוים על ידי מרשו, אך השופטים דחו את בקשתו על הסף וקבעו שגם הוא קילל את זגורי וקרא לו "שרמ***".

גורמים משפטיים טוענים שהתיק עלול להסתיים בפגיעה פיזית בשרמן. "זה לא ייגמר בטוב. אני מזהיר תקופה ארוכה. מישהו צריך להתעורר לפני שיהיה מאוחר", טען גורם משפטי.

מבחינת השופטים, מדובר במניפולציות שמטרתן לשבש את המשפט ולגרום להפסקתו ולהחלפת עו"ד שרמן בעו"ד אחר. שרמן אמר בפתח הדיון האחרון: "קיבלתי טלפון מאיים שאם אגיע לבית המשפט, שאני אראה את  חיי כערך השום. ואתם (הטיח בשופטים) אני אומר לכם אם יקרה משהו אתם אשמים, בית הדין לא ישחק עם החיים שלי...זו לא הצגה".

כזכור, בשבוע שעבר בית המשפט המחוזי בבאר שבע קבע כי עו"ד שרמן יוחלף בחודש מאי הקרוב. את מקומו יתפוס עו"ד אביגדור פלדמן שהגיש פנייה לשופטי ההרכב, ודרש להפסיק מיד את המשפט ולמנות לזגורי סנגורים חדשים.

בבקשה טען עו"ד פלדמן, כי הסנגור עו"ד משה שרמן הודיע זה מכבר לבית המשפט המחזוי בבאר שבע ולבית המשפט העליון שהוא חושש לחייו ולחיי משפחתו, לאחר ששני רימוני הלם נזרקו לעבר בית גרושתו. עוד טען כי מסיבה זו יש לאפשר לו להתפטר מהתיק, כך שהוא לא יחקור עדים או ינהל את התיק, משום שהקרע בין השניים בלתי ניתן לאיחוי.