בני שלמה, ראש ארגון הפשע מהגדולים בישראל, השתחרר שלשום מהכלא במסגרת הליך מנהלי (היה אמור להשתחרר בנובמבר) לאחר שריצה 21 חודשי מאסר בפועל על עבירות סחיטה באיומים. מהכלא הוא נסע ישירות לווילה המבוצרת שלו במושב חלץ סמוך לשדרות.

כפי שנחשף לראשונה ב-mako לפני כחודשיים וחצי, באגף המודיעין של משטרת המחוז הדרומי ניסו להיערך מבעוד מועד לשחרור הנפיץ אך עם זאת לא הצליחו למנוע את שרשרת החיסולים שבאה לקראתו. כזכור, כמה ימים לאחר הפרסום חוסל חייל של דומרני בשם שני בוחבוט וכעבור ימים ספורים הגיעה הנקמה ברצח ארנון בושרי, בכיר בארגונו של שלמה.

גורמים במשטרת המחוז הדרומי טוענים כי שלמה (41), שאחיו שלום נרצח על פי החשד לפני כשש שנים על ידי אנשיהם של דומרני והאחים לביא מרחובות שהיו בעלי בריתו, ינקום את מותו.

דומרני אמור להשתחרר מכלא גלבוע בעוד כשבועיים לאחר שיסיים לרצות שש שנות מאסר בפרשת "הבלוק", שבמסגרתה הוא וחייליו הופללו על ידי עד מדינה. בימ"ר לכיש ממתינים בדריכות לשחרורו ונערכים מעקבים סמויים כדי למנוע מרחץ דמים ופגיעה באזרחים חפים מפשע. דומרני הצטייד בחיזוק חדש בדמותו של ראש ארגון הפשע, מיכאל מור, בעוד לשלמה יש את המאפיה הגיאורגית באשדוד שעסוקה גם במלחמה עם חברי המאפיה הרוסית של מיכאל טנסקי.

"מה שקרה לפני שחרורם של שלמה ודומרני היה רק הפרומו. הולכת להיות פה מלחמת עולמות. נעשה הכול למנוע פגיעה בחפים מפשע ולסכל חיסולים", אומר ל-mako קצין במחוז הדרומי. "ברור לנו ששלמה מכין את התשתיות והחיילים שלו לחיסול של דומרני או בנו נינה (ניסים). אנחנו נערכים לכל התרחישים תוך שימוש בכל הטכנולוגיות וכוח האדם העומד לרשותנו".

בתוך כך, השבוע הגישה פרקליטות מחוז הדרום כתב אישום נגד שלמה, בת זוגו ועבריין בכיר בארגונו בגין עבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, הצהרה כוזבת, העלמות מס, דיווח כוזב, הלבנת הון ועוד. בכתב האישום נטען כי העלים מס בסכום של 6.2 מיליון שקל במשך ארבע שנים.