(אילוסטרציה, GETTY) (צילום: ספורט 5)
(אילוסטרציה, GETTY) | צילום: ספורט 5
"תפסיקו להציק לילדה האומללה הזו" (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

נערה אחת טרם העידה במשטרה בפרשת המין בה מעורבים שחקני מכבי תל אביב. היום (שני) היא הייתה אמורה להגיע לתחנה אך לא חשה בטוב, וביום שלישי בבוקר היא צפויה לתת את גרסתה לאירועים. ששי גז, עורך הדין שמייצג אותה, דיבר במהדורת הלילה של "חדשות הספורט" והתייחס למצבה.  

"מצבה קשה מאוד, צריך להזכיר לכולם שהיא הכיפה אדומה בסיפור - לא הזאב. את מה שהיא עוברת כרגע קשה מאוד להגדיר ולהאמין, זה שיימינג נורא. היא לא הולכת לבית הספר, כל היום מקבלת נאצות, קללות והשמצות. היא הקורבן, וצריך לזכור את זה. הפנייה שלי לכולם: תפסיקו להשמיץ, לא אותן ולא כל נערה מסוגן. לקחתי את התיק הזה אך ורק בשביל להגן על אותה נערה מסכנה ואומללה".

"תנו למשטרה לעבוד, נמצא פה את האמת, אבל תפסיקו להציק ולהפריע לילדה האומללה הזו", המשיך. "היא באמת אומללה, היא עוברת תקופה קשה ביותר, היא והוריה. היא התרסקה לגמרי, היא בוכה, היא לא אוכלת, לא ישנה, היא עוברת תקופת זוועה, כל טלפון מלחיץ אותה, היא מפחדת לראות בני אדם - היא הקורבן בפרשה".

עו"ד סיפר על מהלך העניינים: "היא הייתה אמורה להגיע היום לחקירה, והמשטרה דחתה זאת למחר. היא תמסור את גרסתה, מקווה מאוד שיגיעו לתוצאות האמת, אני אישית מאמין לה. יש משטרה והיא צריכה לחקור, וכל דבר שנגיד יהרוס את החקירה, אני סומך על המשטרה שתגיע לתוצאות. רק אומר שהיא נראית צעירה מאוד לגילה, היא ממש נראית ילדה, היא נשמעת אומללה ועברה חוויה מאוד קשה. היא מרגישה שניצלו אותה".

"אני מקווה שהמשטרה תעשה עבודה מהירה ותעמיד את מי שצריך פה לדין. כמו כל מקרה, זו מילה מול מילה והשאלה למי יאמינו. העבירות הללו לא נעשות בבלומפילד, עבירות כאלו נעשות בחדרי חדרים. בית המשפט ישמע את שני הצדדים ויחליט. אלו תיקים בעיתיים לשני הצדדים בדרך כלל, אני מעריך שיאמינו לה אבל לא רוצה להיכנס לחקירה".

"היא עוברת איומים, השמצות - כל האוהדים כנראה לא מבינים כמה הילדה טובה ומבית טוב, קשה להבין מה עוברת אותה נערה. שכל אחד בבית ישאל את עצמו: לו היא הייתה אחותך או אימך, או אישתך או בת זוגתך, האם היית מסכים שהיא תעבור את הדבר הזה שהיא עוברת".