לפני כשבועיים הגיעה א' בת ה-60 יחד עם בני משפחתה לבלות בחוף הים בראשון לציון. היא נכנסה לרחוץ בים וכשיצאה החוצה היא הבחינה שהתיק שלה וכל הרכוש שהיה בפנים נגנב. התיק הכיל: ארנק עם מזומנים, טלפון סלולרי, צמיד זהב ועוד.

היא ניגשה לכיוון המכונית שלה שחנתה בחניון בסמוך לחוף הים והבחינה בשני גברים בשנות ה-30 לחייהם עומדים ליד המכונית ומנסים לפרוץ אותה. כשהבחינו בה, נכנסו לרכבם מתוך בהלה.

"הגעתי לחניון וראיתי שני גברים מנסים לפרוץ למכונית שלי דרך הדלת האחורית", שחזרה א' בעדותה בפני חוקרי תחנת משטרת בית שמש, "ניגשתי אליהם וביקשתי לקבל בחזרה את התיק והרכוש שגנבו ממני".

אחד הגנבים, החל לנסוע במכונית כדי לברוח מהחניון, אלא שידה של א' נתפסה בה והיא נגררה תוך כדי נסיעה. "לפתע הוא החל בנסיעה והיד שלי תפסה את הדלת. הוא נסע כשהוא גורר אותי על הכביש כמה עשרות מטרים עד שנפלתי. לא רציתי לוותר להם", סיפרה א' לחוקרים.

הגנבים הצליחו להימלט מהמקום ולאישה נגרמו חבלות בגופה והיא נזקקה לקבלת טיפול רפואי על ידי צוותי הרפואה שהגיעו למקום.

שוטרי תחנת משטרת ראשון לציון פעלו במהירות והצליחו לברר את פרטי רכבם של הגנבים. הפרטים הועברו גם לשוטרי מחוז ירושלים. בלשי תחנת משטרת בית שמש שקיבלו מידע על הרכב שנוסע לכיוון העיר איתרו ועצרו את החשודים בגניבה ובגרימת חבלה ל-א'. החשודים כבני 30 תושבי אילת ובית שמש נלקחו לחקירה. אחד החשודים השתולל בחדר החקירות ואיים על הבלשים כשהוא מסרב להיחקר.

מעצרם של השניים הוארך בבית משפט השלום בירושלים. אתמול הגישה יחידת התביעות במשטרת מחוז ירושלים כתב אישום נגד השניים לבית משפט השלום בעיר עם בקשה לעצור אותם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.