שוטר שיכור אשר תקף את חברו במהלך מסיבה אחרי שהאחרון בחר לרקוד לצלילי השיר "גשם גשם מטפטף" נדון לאחרונה לעונש של נזיפה חמורה וקנס של 1,000 שקלים. 

המקרה הביזארי התרחש לפני כשנתיים במהלך נשף פורים אותו ארגנה המשטרה באולם שמחות באור יהודה. במהלך המסיבה, מספר שוטרים שתו לשוכרה, וסמוך לחצות, אחד מהם עלה לבמה וביקש מהתקליטן שישמיע מוזיקת "דבקה".

לאחר שרקד וחגג לצלילי ה"דבקה", החל השוטר לשיר בקולי קולות ולרקוד את השיר "גשם גשם מטפטף". כמה דקות מאוחר יותר, מספר שוטרים ששהו באולם איבדו את סבלנותם והחלו לזרוק כוסות זכוכית לעבר הבמה, אחת הכוסות התנפצה, ופגעה ברגליו של השוטר ששר.

השוטר השתוי ירד מהבמה כדי לברר מי זרק עליו את הכוס, ואחרי שהבין שמדובר בשוטר מיחידת היס"מ, הוא ביקש ממנו לצאת איתו החוצה על מנת "ללבן את העניינים", ואחרי מספר קללות ודחיפות בין השניים, תקף שוטר היס"מ את השוטר השיכור והכה אותו בפניו.

השוטר המוכה החליט להגיש תלונה על התקיפה וההשפלה שחווה, ולאחר בירור העניין, החליטו במשטרת ישראל להגיש כתב אישום נגד השוטר המכה לבית הדין המשמעתי באשמת עבירה של התנהגות בלתי הולמת שיש בה כדי לפגוע בתדמית המשטרה.

במהלך המשפט הודה שוטר היס"מ במסגרת הסדר טיעון באישום נגדו, הביע צער על המעשה, ובעקבות המקרה נאלץ לעזוב את יחידתו.

בשלב הטיעונים לעונש, ציינה התובעת המשטרתית כי מעשי הנאשם חמורים, שכן במעשיו יש מימד משפיל כלפי שוטר היחידה, וכי כאשר מתרחשת אלימות במהלך אירוע חברתי - יש בדבר לפגוע בתדמית המשטרה ובלכידות השוטרים. התובעת ביקשה לאשר את הסדר הטיעון לאור העובדה שהשוטר המכה לקח אחריות על מעשיו.

מפקדיו של השוטר הנאשם ציינו כי מדובר בשוטר חיובי, חרוץ ואכפתי, וכי אם היה ממשיך ביחידה הוא היה מתקדם לתפקיד פיקודי. בפסק הדין הסופי ציינו השופטים כי מצופה משוטר יס"מ שתפקידו לטפל בהפרות סדר ואלימות לשלוט בעצמו ולהבין את הסכנות הטמונות בתקיפת חבר ליחידה. 

בהמשך הם מתחו ביקורת על כך שהותר לשוטרים לשתות אלכוהול באירוע, אך מצד שני ציינו שגם אם ראוי ונכון להתיר שתיית אלכוהול, הרי שעל השוטרים לנהוג באיפוק  ובאופן שמכבד את משטרת ישראל. לבסוף גזרו השופטים על שוטר היס"מ כאמור רישום של נזיפה חמורה בתיק האישי וקנס של 1,000 שקלים.