זה קרה אתמול בשעות הצהריים באתר בנייה בראשון לציון: כמה עשרות צעירים תושבי רמלה הגיעו למקום על מנת לבצע עבודות שונות, ובשלב מסוים כמה מהם החלו להתווכח ולקלל אחד את השני.

סיבת הוויכוח, כך נראה, הייתה בנוגע לחלוקת העבודה בפרויקט והכסף שיקבלו העובדים השונים על עבודתם במקום. תוך דקות הקללות והוויכוחים הפכו לשדה קרב של ממש ועשרות הגברים החלו להכות אחד את השני באירוע שתועד כולו על ידי אחד השכנים באזור.

בסרטון האירוע שהופץ ברשתות החברתיות אפשר לראות את המעורבים כשהם עושים שימוש באלות, מוטות ברזל, קרשים, בלוקים וכסאות עץ, כשבהמשך חלק מהם אף שלפו פטישים מרכבם והמשיכו להכות אחד את השני באלימות מזעזעת.

כמה מאזרחים המתגוררים בסמוך לאתר הבנייה ותיעדו את האירוע חייגו למוקד 100 של המשטרה ודיווחו על המתרחש סמוך לביתם: "תגיעו מהר! זה ייגמר ברצח. עוד מעט הם יוציאו אקדחים וזה ייגמר באסון", סיפרו האזרחים המבוהלים לשוטרים במוקד.

"בהתחלה חשבתי שזו סצנה שמצלמים לסרט", סיפר ל-mako אחד מעדי הראייה במקום. "אחרי כמה שניות הבנתי שהולכים פה מכות של ממש וזה אשכרה היה יכול להסתיים ברצח. כל רגע מישהו מהם הוציא מהאוטו כלי אחר".

כעבור כמה דקות הגיעו למקום השוטרים שהוזעקו ואלה עיכבו לחקירה כמה מהמעורבים בקטטה שחלקם נזקקו לקבלת טיפול רפואי לאחר שסבלו מחבלות ומכות יבשות.