תושב צפון הארץ בשנות השלושים לחייו שהתאהב בנערת ליווי שאותה הכיר באחרונה, הזמין אותה על פי החשד להגיע לבית חברו המתגורר בקריות ושם כלא אותה. לטענת הצעירה הגבר התעלל בה מינית במשך שעות ארוכות. לאחר שהתלוננה במשטרה, הוא נעצר בשבוע שעבר ולאחר מכן שוחרר.

לדבריה, הוא כלא אותה בבית התעלל בה מינית פיזית ונפשית ומנע ממנה לברוח. "הוא התנהג כלפיי באלימות. קשר אותי למיטה עם אזיקים, והשתמש בשוקר חשמלי כדי לנטרל את התנגדותי ולמנוע ממני לברוח מהבית", טענה נערת הליווי בתחנת משטרת זבולון בה הגישה תלונה נגד החשוד לאחר שהצליחה להימלט מהבית.

החוקרים נחרדו מהתיאורים של א' ומההתעללות הקשה שעברה. הם הגדירו זאת כהתעללות בסגנון "התפוז המכני". החשוד נעצר על ידי חוקרי המשטרה אבל הכחיש את החשדות נגדו. 

"אתה יכול לאיית לי בני ברק?" | הכתבה המלאה (צילום: חדשות 2)
במשטרה הזדעדעו מסיפורה של נערת הליווי | צילום: חדשות 2

החשוד טען שהכל היה בהסכמה ושלא היה מדובר בשום התעללות. לטענתו, מדובר בניסיון של א' לסחוט ממנו כספים. "מדובר בניסיון שלה לסחוט ממני כספים. לא התעללתי בה זה שקר. הכול היה בהסכמה. זו עלילה", טען החשוד.

החשוד היה עצור במשך שבעה ימים ושוחרר לאחר מכן למעצר בית של ארבעה ימים עד להשלמת החקירה. חברו של החשוד סיפר לחוקרים כי אכן נתן לחברו לשהות בדירתו אבל לא ידע על מעלליו. חוקרי המשטרה ממשיכים בחקירת הפרשה החמורה.