אורוגוואי: צעיר בן 24 נורה למוות אתמול (ראשון) בעיר הבירה מונטווידאו במהלך חגיגות האליפות של קבוצת נסיונל, כך מדווחים בשעות האחרונות כלי התקשורת בדרום אמריקה.

הידיעה על הרצח המזעזע פורסמה לראשונה בעיתון El Observador אשר ציטט גורמים במשטרה המקומית שמסרו כי הצעיר נרצח במהלך חגיגות האליפות של קבוצתו לאחר שנורה מספר פעמים תוך כדי צעדת הענק שאורגנה על ידי אוהדי הקבוצה בבירת המדינה.

נכון לרגע זה טרם ברור מי אחראי לרצח ולא נמסרו פרטים נוספים על המקרה, אך סרטונים שמתעדים את הרגע הדרמטי בו נרצח הצעיר החלו לזלוג לרשתות החברתיות בשעות האחרונות והפכו לוויראליים.

בחשבון הטוויטר הרשמי של הקבוצה, גינו ראשי המועדון את הרצח המזעזע: "קבוצת נסיונל מגנה עוד מקרה חריג של אלימות שהתרחש הלילה", נכתב בהודעת המועדון. "עוד רצח מיותר הקשור לכדורגל באורוגוואי. הקבוצה קוראת לכל אוהדיה להישאר רגועים ואחראים למעשיהם גם בעיצומו של רגע כואב זה. זהו לא יום לחגיגות וכל אנשי נסיונל מחבקים את המשפחה הכואבת".

בסרטונים שפורסמו מזירת האירוע ניתן לראות את הקהל העצום מתהלך בצעדת האליפות של הקבוצה כשלפתע נשמעות מספר יריות, ובסרטונים אחרים ניתן לראות כמה מאוהדי הקבוצה סוחבים את הצעיר שנורה אל בית החולים שם נקבע מותו.

נסיונל זכתה בתואר אלופת אורוגוואי הפעם ה-45 בתולדותיה אמש (ראשון) לאחר שניצחה את קבוצת פניארול בתוצאה 1:0.