ראש ארגון הפשע ניבי זגורי הגיש תביעה נגד עורך הדין משה שרמן, שייצג אותו בשלושה תיקי הרצח בהם הוא מואשם, בגין 2.2 מיליון שקל.

לפני כארבעה חודשים שיגר זגורי מכתב לעו"ד שרמן ודרש ממנו להחזיר לו את שכר הטרחה, 600 אלף דולר בשתי פעימות, מאחר ולא ייצג אותו לאורך כל המשפט. "כאן המקום לציין כי מרשי שכר את שירותך לאור הצהרותיך שתייצג אותו נאמנה ותעניק לו שירות מיטבי, ולפי דרישתך שילם לך בשתי הזדמנויות שונות סך של 600 אלף דולר", נכתב במכתב ההתראה ששלח זגורי לשרמן.

ניבי זגורי (צילום: הרצל יוסף באדיבות ידיעות אחרונות)
צילום: הרצל יוסף באדיבות ידיעות אחרונות

זגורי הוסיף במכתבו כי הוא ציפה ששרמן ייפגש עימו בכלא לצורך מעבר על התיק. "מרשי הוכה בהלם מהתנהלותך בתיק חייו, בין היתר מהתעלמות מבקשותיו לשאול שאלות מרכזיות את עדי המדינה וכן מדרישותיו המפורשות במסגרת ההליך, כמו גם חוסר הרצון המופגן להיפגש עמו במעצר לצורך 'סיעור מוחות'", קבל.

עוד טען זגורי כי כל מטרתו של שרמן בשנה וחצי האחרונות הייתה להשתחרר מייצוגו בתיק. לטענתו, הוא פנה אליו כמה פעמים בדרישה להחזיר לו חלק מהכסף ששילם אך לא זכה למענה ולכן כאמור, הגיש נגדו תביעה.

כזכור, עו"ד משה שרמן ביקש להתפטר מתיקו של זגורי בטענה כי הוא חושש לחייו ולחיי משפחתו, לאחר ששני רימוני הלם נזרקו לעבר בית גרושתו. עוד הוסיף כי הוא לא יחקור עדים או ינהל את התיק, משום שהקרע בין השניים בלתי ניתן לאיחוי. בשלב זה, גם זגורי, שלא היה מרוצה המייצוג של שרמן, ביקש מבית המשפט לפטר אותו.

בחודש מרץ האחרון החליט בית המשפט המחוזי בבאר שבע כי שרמן יוחלף בעו"ד אביגדור פלדמן. אלא שכמה חודשים לאחר מכן, ביקש פלדמן גם הוא להתפטר מהתיק משום שאין ברשותו מספיק זמן ללמוד אותו. אך באחרונה גם בקשה זו נדחתה על ידי בית המשפט שקבע שעליו להמשיך לייצג את זגורי בניגוד לרצונו וגם מבלי שיקבל הפסקה של שמונה חודשים מהמשפט כדי ללמוד את חומר הראיות בתיק.

בבקשתו להתפטר מייצוגו של זגורי, עו"ד פלדמן הזהיר את השופטים שאם לא יקבל את החודשים שביקש ללמוד את התיק הוא לא ייצג את זגורי ואם יכפו עליו הוא יעדיף שיאזקו אותו באזיקים מאשר שהוא יחקור עדים על הדוכן.