ראש ארגון הפשע מיכאל מור שעצור מזה כשלוש שנים לאחר שהואשם בעבירה של רצח "חזר לפייסבוק", ושוב יוצא במסר מאיים כלפי יריביו, ובראשם אויבו המר,ראש ארגון הפשע ותושב הצפון, שמוליק הרוש.

בפוסט החדש מור, שכאמור עצור לאחר שסיפק מטען חבלה לראש ארגון הפשע ניבי זגורי ובאמצעותו חוסל על פי החשד עד המדינה טל קורקוס, ממשיל את יריבו לכבש המיועד לשחיטה, והוא מספר ברמזים כיצד בנה את כוחו וארגונו עד שבא מישהו שחשב שיצליל להשתלט לו עליו.

"העולם הזה מתחלק ל-2. הראשון הוא זה שבנה את הסביבה שלו!! והשני מי שהסביבה שלו בונה אותו...שזה העולם שהרבה אנשים חיים בו היום!!", כותב מור בפוסט שמובאכאן כמו שנכתב. "כבש חושב שמאכילים אותו ודואגים לו שישמין משום שהוא חזק או אהוב... רק מה?! אם הכבש היה מבין שבסוף הוא נועד לשחיטה...נו טוב לך תסביר לכבש שבסוף הוא יהיה על הצלחת שלך... שבוע טוב".

הפוסט התקיף של מור זכה לעשרות תגובות, מאות לייקים ולא מעט שיתופים, והוא מגיע כאמור אחרי שבמשך כמה חודשים הוא שמר על שתיקה רועמת, אבל בסוף השבוע החליט להפר אותה דרך מסר תקיף שמכוון ישירות ליריבו ואנשיו.

"מיכאל רוצה להישאר בתודעה ומבין שרק באמצעות הפייסבוק הוא יכול להפגין נוכחות, וזה מה שהוא עושה כדי להבהיר להרושולאנשיו שבקרוב הוא ישתחרר והם יהיו הכבשים שיוגשו לצלחת שלו", מסביר עבריין תושב הצפון. "היום מגרש המשחקים הוא הרשתות החברתיות, ולמיכאל אין אפשרות אחרת להראות שהוא קיים. לשמוליק אין לדעתי פייסבוק והוא מתרחק כמו מאש מהרשתות החברתיות".

מיד לאחר פרסום הפוסט, פנינו לצ', גורם המקורב לשני ארגוני הפשיעה, שניתח את משמעות הפוסט של מור, והוא מספר: "מיכאל בלחץ כי הוא לא בשטח והחיילים הכי בכירים שלו חוסלו על ידי אנשים המקורבים להרוש וארגוני פשיעה אחרים. הוא איבד את הכוח שלו בגלל השטות שעשה כשמכר את המטען לזגורי", מסביר צ', "למיכאל במקרה הטוב יש עוד עשר שנים פלוס מינוס לשבת בכלא אם לא יסגור עסקה, ובינתיים הרוש שולט בצפון ובנהריה. להרוש הפוסטים הללו לא מזיזים בכלל כי הוא לא סופר את מור. בכלל, עדיף למור שיישאר בכלא ולא ישתחרר כי חייו בסכנה".