פרקליטות מחוז תל אביב הגישה בימים האחרונים כתב אישום לבית המשפט המחוזי בעיר נגד אם ממרכז הארץ ובן זוגה, בגין עבירות מין שביצעו בבתה בת ה-17 שמתמודדת עם מוגבלות שכלית. הפרשה נחשפה בחודש שעבר עם מעצרם של האם ובן זוגה.

לפי כתב האישום א', בן הזוג של האם מזה כעשר שנים, שלח לפני כשנה מסרון בווטסאפ לבתה: "אני רוצה לקיים איתך יחסי מין". הבת השיבה שאינה מעוניינת בכך ושיתפה את אמה בעניין. בן הזוג של האם לא הרפה והמשיך לשלוח לה הודעות ברוח דומה ונתקל בסירוב מוחלט.

א', לפי כתב האישום, רכש ויברטור לשימושה של האם ודרש מהבת לצלם את עצמה משתמשת בו אבל היא סירבה לבקשתו. הוא המשיך במסע חיזוריו אחר הבת וביקש ממנה לשלוח לו תמונות שלה בבגד ים.

לפני כשנה א', האם ובתה נסעו לחופשה במלון בטבריה. על פי כתב האישום, א' והאם  קיימו יחסי מין בחדר וביקשו מהבת להיכנס לצפות בהם. היא סירבה ועזבה את החדר.

הם ביקשו ממנה שוב להיכנס. בעיצומו של האקט המיני א' נגע באיברים מוצנעים בגופה של הבת למרות התנגדותה. "אמרתי לו שאני לא מעוניינת שאני אגע בו", סיפרה הבת לחוקרי המשטרה. האם איימה על בתה הסובלת מהפרעות אישיות ופיגור השכלי שלא תעז לספר על מה שקרה לאיש. "אם תספרי למישהו אקח לך את הטלפון ולא תהיה לך משפחה לחזור אליה תישארי כל הזמן בפנימיה", איימה האם.

לפני כחודשיים וחצי האם ו-א' קיימו יחסי מין. הבת שמעה צעקות לא ברורות ונכנסה לחדר הסלון. "הם ביקשו ממני שאצטרף אליהם. אמרתי להם שיילכו למקום פרטי ושיפסיקו ושאני לא מעוניינת להצטרף אליהם", סיפרה הבת לחוקרים. א' מואשם שבאותו אירוע הוא נגע באיברים אינטימיים של הבת למורת רוחה והתנגדותה. 

לפני כחודשיים, א', האם והבת חזרו לטבריה לחופשה נוספת בבית מלון. כתב האישום מתאר כיצד א' משך את הבת בכוח למיטה ועל דעת אמה הפשיט מעליה את הבגדים ואנס אותה כשהוא גורם לה חבלות.

"במעשיהם המתוארי  לעיל אנסו הנאשמים את הקטינה שלא בהסכמתה החופשית בהיותם בני משפחה וביצעו מעשה מגונה בפני הקטינה", נאמר בכתב האישום נגד האם ובן הזוג.

מיד לאחר המקרה האם פקדה על הבת למחוק את כל ההתכתבויות שלה בטלפון עם א'. הפרשה התפוצצה לאחר שהבת סיפרה על התקיפה המינית לעובדת סוציאלית בפנימיה וזו עירבה מיד את המשטרה.

"אין לי אף אחד בעולם לכן החלטתי לספר לך על מה שעשו לי", אמרה הבת לעובדת הסוציאלית. מנהל הפנימיה סיפר כי הנערה הייתה נסערת מאוד והרגישה חסרת אונים.

בידי החוקרים סרטון שבו תיעדה הבת את אמה ובן זוגה מקיימים יחסי מין במלון וכן מסרונים ששלח אליה א' לגבי השימוש בוויברטור ותמונות שביקש לשלוח אליו.

אימה של הנערה הודתה בפני החוקרים שעשתה "מעשה שטות" ושהיא מצטערת על מה שקרה לה.

החוקרים בתחנת משטרת בני ברק ורמת גן שחקרו את הפרשה החמורה ערכו עימות מצולם בין האם לבן זוגה א'. בעימות היא הטיחה בו שאכן עשה בבתה המעשים המיוחסים לו.  א' הכחיש בחקירותיו שאנס את הבת אבל טען שהיא אמרה לו לפנטז על בתה.

כתב האישום הוגש על ידי עו"ד ניצן פרידמן מפרקליטות מחוז תל אביב. הפרקליטות דורשת להשאיר את השניים במעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם לאור חומרת המעשים שבהם הם מואשמים.