בימים האחרונים נשים באשדוד נפלו קורבן לצעיר בן 22 שנהג לרכוב על אופניו ברובע ד' בעיר, להתקרב אליהן כשהן עוברות ברחוב ולבצע בהן מעשים מגונים. 

"עברתי ברחוב ליד פיצוצייה. לפתע רוכב אופניים, נסע במהירות, התקרב אליי נגע לי בשד וברח. קפאתי אחרי כמה שניות צעקתי ורדפתי אחריו אבל הוא ברח מהמקום", שחזרה ר', אחת הנשים שנפלו קורבן למעשים.

גם א' עברה חוויה דומה. לדבריה, בעת שצעדה בדרכה הביתה רוכב האופניי, התקרב אליה מאחור ואז נגע לה בישבן ונמלט. "לקח לי כמה שניות להבין מה קורה. הוא נגע לי בישבן וברח במהירות. לא יכולתי אפילו לראות לאיזה כיוון הוא ברח", סיפרה א'. "זו תחושה של השפלה וחוסר אונים".

בתחנת משטרת אשדוד הצטברו כ-20 תלונות נגד אותו צעיר שמבצע מעשים מגונים בנשים ברובע ד' וכנראה באזורים נוספים בעיר. במשטרה החליטו להקים צוות משימה מיוחד שייתן מענה לאותו נשים שהחשוד ביצע בהן מעשים מגונים ולתפוס אותו על חם.

שוטרים סמויים וגלויים התפרסו ברחבי רובע ד' במקומות שבהם על פי החשד הצעיר פועל. ביום חמישי האחרון התקבל שוב דיווח על מעשה מגונה שבוצע באישה שצעדה במרכז קניות בעיר. השוטרים הגיבו במהירות רבה למקרה ותוך זמן קצר מאוד עצרו את החשוד. במשטרה מעריכים שמדובר בעשרות מקרים של מעשים מגונים שביצע החשוד בנשים.

הוא הובא להארכת מעצר ובית המשפט השלום באשקלון ומעצרו הוארך בארבעה ימים. במשטרה מבקשים מנשים שנפגעו מהחשוד לגשת לתחנת המשטרה ולהתלונן. חלק גדול מהנשים זיהו כבר את החשוד.