פרשה מביכה במיוחד מסעירה בימים האחרונים את תוניסיה לאחר שחבר פרלמנט מקומי תועד על ידי עוברת אורח בזמן שהוא מענג את עצמו במכוניתו לאור יום.

האירוע הביזארי התרחש לפני מספר ימים בעיר תוניס, בירת המדינה, ועל פי כמה אתרים במערב אפריקה, זוהיר מכלוף (50), חבר פרלמנט שנבחר לתפקידו רק לאחרונה מטעם אחת המפלגות במדינה, תועד על ידי תלמידת תיכון כשהוא "מבצע בעצמו את זממו" ליד בית ספר תיכון הממוקם באחת השכונות בעיר.

בסרטון יוצא הדופן שפורסם ברשתות החברתיות נראה מכלוף בזמן שהוא יושב בתוך מכוניתו, מביט בצעירה שחלפה מולו ומפשיל את מכנסיו. הצעירה, שנותרה המומה ממעשיו, תיעדה אותו ואת כל האירוע בטלפון הסלולרי שלה ולאחר מכן פרסמה את התיעוד.

התמונות והסרטון "בכיכובו" של מכלוף הופצו כאמור ברשתות החברתיות במדינה, ושעות לאחר מכן החלו להישמע קולותיהן של נשים רבות אשר גינו את מעשיו ופתחו נגדו בקמפיין אגרסיבי על מנת להדיחו מתפקידו.

הפרשה גרמה לסערה גדולה בתוניסיה, והגיעה עד למשרדו של התובע הכללי במדינה בעניין חשד לעבירה של הטרדה מינית - והאחרון החליט למנות שופט חוקר על מנת לבדוק את נסיבות הפרשה.

ארגוני הנשים במדינה החליטו לא לוותר, ובימים אלה הן דורשות לפתוח בחקירה נגד מכלוף, או לסירוגין להדיחו מתפקידו.

כמה ימים לאחר מכן, היה זה מכלוף עצמו שהתייחס לאירוע וטען כי מדובר בטעות קריטית. "בסך הכול השתנתי לתוך שקית. התמונות שלי מסתובבות ברשתות החברתיות ומראות שאני משתין במכוניתי לתוך בקבוק מים בגלל שאני חולה סכרת ולא מצאתי מקום מרוחק יותר", טען מכלוף להגנתו.

כעת צפויות רשויות האכיפה בתוניסיה להחליט האם להאמין לגרסתו של מכלוף שנראית מעט תמוהה יחסית לתמונות ולסרטון, או להעמידו לדין במה שעלול להוביל לסיום הקריירה הפוליטית הקצרה שלו.