שלושה תושבי שדרות בשנות הארבעים לחייהם נעצרו על ידי שוטרי התחנה בחשד שפרצו לבתי עסק בעיר כשהם מנצלים את העובדה שמרבית התושבים עזבו את ובזזו משם בקבוקי אלכוהול וסיגריות בעשרו אלפי שקלים. 

על פי החשד השלושה ניצלו את העובדה שהשוטרים מתרוצצים מזירה לזירה בעקבות שיגור פצצות מרגמה ורקטות לעבר העיר במטרה לאתר מוקדי נפילות כדי לבצע את הפריצות במהלך  האזעקות.

באחד המקרים החשודים פרצו לסניף של "רמי לוי" וגנבו מתוכו בקבוקי אלכוהול בעשרות אלפי שקלים. הם פרצו את חזית הסניף ומילאו את השקיות בבקבוקים.

בקבוקי האלכוהול שנגנבו
בקבוקי האלכוהול שנגנבו

יום למחרת החשודים גנבו מונית של תושב העיר שהתפנה יחד עם בני משפחתו לבית מלון. הנהג התנגש בעץ במהלך אחת האזעקות. הוא השאיר את המונית במקום. השניים על פי החשד גנבו אותה ותכננו  למכור אותה. במקרה נוסף חשוד נוסף פרץ לחנות נוחות בתחנת דלק בכניסה לעיר וגנב עשרות בקבוקי אלכוהול. 

בקבוקי האלכוהול שנגנבו
בקבוקי האלכוהול שנגנבו

שוטרי התחנה פעלו בנחישות ומהירות רבה כדי לעצור את החשודים. "זו תופעה חמורה מאוד שאנשים המפונים מהעיר מאימת הטילים מגלים שבזזו להם את הרכוש ועוד על ידי תושבי העיר. אנחנו ננקוט ביד קשה נגד החשודים ונמצה עמם את כל חומרת הדין כולל דרישה לעונשי מאסר בפועל", ציין גורם במשטרה.