תושבת השרון מואשמת בימים אלה בעבירות אלימות לאחר שהתפרעה במלון באילת לפני כשנה ותקפה את בעלה במהלך ויכוח שפרץ ביניהם בחופשה. 

בני הזוג, בשנות ה-40 לחייהם, יצאו לפני כשנה לחופשה במלון – והיא הסתיימה בסיוט. בשעות הראשונות של הנופש הכל התנהל על מי מנוחות אך מאוחר יותר פרץ בין בני הזוג ויכוח חריף ביותר שנגע לכך שכמה חודשים לפני כן ראה הבעל את אשתו משוחחת עם גבר סמוך לביתם.

האישה זעמה על בעלה, זרקה את כוס הקפה שנשברה על השולחן, סטרה על פניו ושרטה אותו בכל חלקי גופו. הבעל, שחשש שאשתו תמשיך לתקוף אותו, מיהר לנעול את דלת חדר המלון והשאיר אותה בחוץ מתוך מחשבה שהיא תירגע.

אבל זה ממש לא קרה. האישה נכנסה לחדר עצבנית, התנפלה עליו וסטרה בפניו. לאחר מכן לקחה את הטלפון הסלולרי שלו ושברה אותו. בתגובה בן הזוג לקח את הטלפון שלה זרק לרצפה בעוצמה רבה וגם הוא נשבר. בתגובה, האישה עקרה את מכשיר הטלוויזיה מהקיר, זרקה כיסאות ושולחן לרצפה וגרמה לחדר נזק רב.

"היא בעטה בי ונתנה לי אגרופים בפנים", טען בן הזוג. "היא שברה לי את הטלפון ועקרה את הטלוויזיה מהקיר. היא שברה את השולחן במרפסת. כל הגוף שלי מלא בשריטות מהציפורניים שלה".

הנהלת המלון הזעיקה את המשטרה למקום. בני הזוג הובאו לחקירה והתיק בעניינים הועבר לטיפול תחנת המשטרה במקום מגוריהם כיוון שיש נגדם עוד תיקים פליליים בגין עבירות אלימות. באחד המקרים האישה הכתה את בעלה בכף למזיגת מרק ואיימה עליו בסכין. הוא בתגובה שבר חפצים בבית וחיבל במנגנון החשמלי של דלת מכוניתה.

נגד האישה הוגש בימים אלה כתב אישום לבית משפט השלום בכפר סבא בגין עבירות של תקיפה וגרימת חבלה בעקבות ההתפרעות בבית המלון באילת. גם נגד הבעל הוגש כתב אישום בגין אירועי האלימות הקודמים.