צעירה בשנות העשרים לחייה מדרום הארץ שקיבלה שובר מתנה ממקום עבודתה לעיסוי לא חשבה שהמתנה תהפוך לסיוט ושהמעסה יאנוס אותה - כך תיארה אתמול (שלישי) בפוסט שפרסמה בעמוד האינסטגרם שלה. הפרקליטות הגישה נגדו כתב אישום וביקשה לעצור את המעסה החשוד עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו, אך הוא שוחרר למעצר בית.

המקרה התרחש לפני כחודשיים באתר נופש בדרום הארץ. הצעירה הגיעה למקום כדי לממש שובר מתנה שקיבלה כצ'ופר ממקום עבודתה לאחר שעמדה ביעדים שהציבו לה מנהליה.

לטענתה, בעת שנכנסה לחדר העיסוי בספא, המעסה ביקש ממנה להסיר מעליה את התכשיטים ולהישאר רק עם תחתונים. "בשלב מסוים הוא התחיל לנשק אותי", סיפרה לחוקרי המשטרה. לדבריה, המעסה אנס אותה פעמיים כשהיא נותרת קפואה ובהלם מוחלט בעודה שוכבת על מיטת הטיפולים כשראשה ופניה פונים מטה.

"הייתי המומה ממה שעשה לי. נותרתי קפואה לא יכולתי לזוז", סיפרה. מיד כשהיא יצאה מחדר העיסויים בוכיה ונסערת היא התקשרה לחברה טובה לספר לה על מה שעשה לה המעסה, וכן חשפה את המעשה בפני מנהלת הספא. אימה של הצעירה מסרה עדות במשטרה שבתה ספרה לה באותו הערב על כך שהמעסה תקף אותה מינית.

המעסה נעצר ונלקח לחקירה בתחנת משטרה בדרום הארץ. בתחילה הכחיש שאנס את הצעירה אבל לאחר מכן כשהוצגו בפניו ראיות לכתמי זרע שלו שנמצאו במקום הוא שינה את גרסתו טען שמדובר ביחסי מין בהסכמה ולא באונס.

מתברר שכמה שעות לאחר מכן המעסה יצר קשר עם המתלוננת במסנג'ר וביקש ממנה שלא להרוס את חייו. המעסה נעצר והפרקליטות במחוז דרום הגישה נגדו כתב אישום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע המייחס לו שתי עבירות אונס ומעשה מגונה אחד.

הצעירה העלתה אתמול פוסט המתאר את המצב הקשה אליו נקלעה ומה שעבר עליה מהאירוע ועד היום. "לפני חודשיים עברתי אונס. קיבלתי הטבה למסאז׳ ממקום העבודה שלי בעקבות עבודה טובה שביצעתי, והמטפל החליט שמגיע לו מעבר… עברתי חודשיים שאני לא מאחלת לשונאים שלי! חרדה מטורפת שרק עכשיו אובחנה כפוסט טראומה. דיכאון, בכי, חוסר תיאבון, תיאבון מוגבר, פחדים- מלנהוג, מלצאת מהבית לבד, מקולות, מצעקות, חוסר שינה שגומר אותי, ותלות שאין לתאר".

"התלוננתי מיד לאחר המקרה, היחס שקיבלתי בתחנת המשטרה היה מדהים. ב-4 בבוקר הגעתי לבית חולים וולפסון כדי לבצע בדיקת אונס, שם נמצא הדנ״א שלו. או אם להרחיב? הזרע שלו. מצאתי את עצמי שותה 9 כדורים נגד מחלות זיהומיות כי בעצם לא ידעתי מה המוצא שלו. אחרי עימותים קשים של הכחשות למרות ראייה מוצקת, מצאו להאשים אותו והפרקליטות החליטה בעצם להעביר את התיק- החיים שלי השתנו, ואני יודעת שלנצח. אני בהליך משפטי נוראי כואב ומתסכל, שמלווה בהמון דחיות עקב שיבוש מצד הנאשם".

היא המשיכה ותיארה מה קרה בחדר הטיפולים. "במהלך הטיפול בעודי שוכבת על הבטן בלי לראות כלום הוא החליט לעלות מעליי ולבצע את זממו. הראש בתוך עיגול קטן המוח לא מעכל ומנסה להתנתק מהגוף כדי לספוג כמה שפחות כאב. הפחד הוא שאדם שאת לא מכירה העיז לעשות את זה, ואם הוא יעיז לרצוח אותך? רק תשתקי ותצאי משם בחיים. זאת הייתה המטרה. אבל רגשות האשם של 'למה לא קמת'?".

באמצעות סנגורו של המעסה הנאשם, עו"ד אבנר שמש, שירות המבחן הגיש תסקיר לבית המשפט ולאחריו בית המשפט שחרר אותו למעצר בית.