ראש ארגון הפשע הגדול בצפון, שמוליק הרוש, נעצר היום (רביעי) יחד עם שניים מאנשיו בחשד שהיו מעורבים בניסיון החיסול הכפול של אבי מור ואליאור שרעבי, קרובי משפחתו של יריבו המר מיכאל מור לפני כחודש וחצי. "שמוליק היה בהלם כשעצרו אותו כי אין לו שום קשר לפרשה הזו", טוען אחד ממקורביו, "הוא לא שלח אף אחד לפגוע בהם ומדובר בקשקוש אחד גדול".

הרוש (41), הנחשב ליעד מודיעיני בכיר של משטרת ישראל ומחוז חוף, נעצר כאמור היום, אז התברר שהוא היה אמור להתחתן בעוד כארבעה ימים. "שמוליק היה אמור להתחתן ביום ראשון והמעצר הזה יהרוס לו את האירוע", מוסיף אותו מקורב, "אבל גם במקרה הזה, כמו במקרים קודמים הוא ישוחרר בקרוב. אתם תראו".

"חוקרי המשטרה עצרו אותי בכוונה ארבעה ימים לפני החתונה במטרה לסכל אותה. למה המעצר הזה לא התבצע לפני שבועיים? הם ידעו שאני אמור להתחתן ביום ראשון", זעם הרוש בפני מקורביו. "זה שקוף שהם עושים כל מאמץ לתפור לי תיקים על פשעים שלא עשיתי. אין לי קשר להנחת מטען החבלה או לניסיון החיסול. למעצר הזה יש אינטרס אחד והוא לפגוע בקיום החתונה שלי. כמו בכל המעצרים האחרים גם הפעם אני בטוח שישחררו אותי".

הרוש ושני החשודים הנוספים, בני 23 ו-27 שעל פי החשד הניחו את המטען שפגע במור ושרעבי הובאו להארכת מעצר בית המשפט השלום בקריות, ונכון לעכשיו הרוש והעבריין נוסף בן 27 נותרו במעצר, והחשוד השלישי, לו אין לו כל קשר לעולם הפשע שוחרר.עו"ד ציון שמעון, פרקליטו של הרוש, הכחיש את החשדות נגד מרשו וטען כי אין לו כל קשר לניסיון החיסול של מור ושרעבי.

עו"ד ציון שמעון (צילום: יח"צ)
עו"ד ציון שמעון | צילום: יח"צ