התפתחות בפרשת ההרס בפאב באשדוד, אירוע שצולם על ידי מצלמות האבטחה במקום, הופץ ברשת והפך לוויראלי: על פי החשד, ארבעה עבריינים תושבי רמלה בשנות ה-20 לחייהם המזוהים עם משפחת הפשע ג'רושי הגיעו בשעת לילה למקום כששניים מהם רעולי פנים.

כפי שתועדו על ידי מצלמות האבטחה, מיד עם הגעתם למקום הארבעה החלו לזרוק חפצים והשליכו כיסאות לכל עבר אל מול עיניהם המבוהלות של הבליינים במקום. "שתינו כמה צ'ייסרים ואכלנו על הבר, ופתאום נכנסו כמה חבר'ה והתחילו לקלל ולזרוק כיסאות, כוסות ובקבוקים. זה היה מפחיד בטירוף", שיחזר אחד הבליינים במקום. "מהר מאוד הבנו שמדובר בגורמים עבריינים אבל לא ממש הבנו מה קרה".

חוקרי המשטרה פתחו מיד בחקירת האירוע, ובמהלך החקירה התברר שבין בעל פאב לבין אנשים המזוהים עם בני משפחת ג'רושי קיים סכסוך כספי, וזו הסיבה שבגללה על פי החשד החליטו אותם מקורבים למשפחת ג'רושי לזרוע הרס במקום.

עוד התברר כי כמה ימים לפני האירוע, אדם המקורב לבעל הפאב נפגש עם אנשיהם של הג'ארושים בניסיון להגיע להסכם בנוגע לחוב, אבל אותה פגישה נקלעה מהר מאוד למבוי סתום. כמה ימים לאחר מכן נשלחו כאמור אותם עבריינים להפחיד את בעל הפאב והבליינים בנוגע לתשלום החוב.

תוך שכך, חוקרי המשטרה עצרו לפני כמה ימים את בעל הפאב יחד עם עבריין תושב אשדוד שעל פי החשד היה זה ששלח את האנשים להרוס את הפאב, כמו גם אדם נוסף שתיווך בפרשה לכאורה. אותו עבריין, יעד בכיר של משטרת אזור לכיש, שמר על זכות השתיקה לאורך כל חקירתו.

סנגורו, עו"ד נס בן נתן, הכחיש את החשדות נגד מרשו וטען שאין שום הוכחה שהוא מעורב בפרשה, ובית המשפט קיבל את טענותיו של בן נתן ושחרר את העבריין ממעצרו לאחר שהגיע למסקנה שאין כל ראיות הקושרות אותו לאירוע. בהמשך שוחרר גם בעל הפאב לאחר שהשופטת הביעה תמיהה מדוע הוא נעצר הזנק שנגרם בוא למקום בבעלותו.

בסוף שבוע האחרון חלה התפתחות נוספת באירוע אחרי שהחוקרים הצליחו לזהות במצלמות האבטחה את אחד העבריינים שהיה מעורב בגרימת הנזק לפאב, הוא נעצר ומעצרו הוארך בשלושה ימים, וכעת מנסה המשטרה לאתר את שאר המעורבים בפרשה.