סין: גבר ממחוז סצ'ואן הפך לגיבור לאומי אחרי שהציל ילדה בת 5 שנתלתה מחוץ לביתה בקומה ה-6 – והכל תועד על ידי תושבי האזור. הסרטון הדרמתי עלה לרשת כמה שעות מאוחר יותר והמחלץ הנועז, הו יונצו'אן, זכה לכינוי "ספיידרמן האמיתי".

התקרית התחוללה בשעות הבוקר של יום חמישי האחרון, כאשר כמה מתושבי העיר זיגונג, דרום-מערב סין, זיהו את הילדה נאחזת באדן החלון מחוץ לביתה. כמה מהם מיהרו למתוח סדין עשרות מטרים מתחתיה למקרה שתאבד את אחיזתה ותנצח אל הקרקע. בינתיים, יונצ'ואן תועד מטפס על דופן הבניין בשביל להגיע לילדה ואז מסייע לה לחזור אל תוך ביתה.

יונצ'ואן סיפר בריאיון לכלי התקשורת המקומיים כי הוא ניסה תחילה להיכנס לדירה, אך הדלת הייתה נעולה. על כן, הוא נאלץ להיכנס לאחת הדירות מתחתיה, לטפס על דופן בניין הדירות ולהגיע אל הילדה משם.

טרם התברר כיצד הילדה מצאה את דרכה אל מחוץ לחלון, אבל תושבים רבים גורסים שהיא הושארה לבד בביתה באותו בוקר והחליטה לצאת החוצה בחיפוש אחר אמה. בשיחה עם כתבי אתר ה-Sichuan Watch, יונצ'ואן חשף מה עבר בראשו באותם רגעים גורליים.

"לא חשבתי על שום דבר באותו זמן", אמר. "אני לא חושב שעשיתי משהו יוצא דופן. המון אנשים היו עושים בדיוק את אותו הדבר". גולשים רבים שיבחו את יונצ'ואן על אומץ ליבו, אחד מהם אפילו טען כי הוא "גיבור העל שכולנו צריכים כרגע".