אירוע מזעזע בדרום: תלמיד תיכון בן 17 מאזור הנגב שהחליט להיפרד מחברתו הותקף לאחרונה באלימות קשה על ידי ארבע צעירים שנשלחו על ידי בת זוגו לשעבר וכמעט ושילם בחייו. 

המקרה יוצא הדופן התרחש בשבוע שעבר, אז הצעיר, כאמור תושב אחד היישובים בנגב, הודיע לחברתו בת ה-17 איתה ניהל מערכת יחסים רומנטית למשך תקופה קצרה כי הוא מעוניין להיפרד. הנערה מצדה התקשתה לקבל את החלטתו של הצעיר והחליטה לנקום בו.

על פי החשד, הצעירה שלחה ארבעה מחבריה לדבר עם בן זוגה לשעבר בניסיון לשכנע אותו לחזור אליה, וארבעת הצעירים, שלושה נערים בני 17 וגבר כבן 20 יצרו קשר עם הצעיר וקבעו להיפגש איתו באחד הפארקים באזור מגוריו ל"שיחת הבהרה".

וכך, בעוד הנער הצעיר המתין לו לבדו במקום בשעת ערב מאוחרת, הארבעה, שארבו לו בפארק מבמעוד מועד, התנפלו עליו באופן מפתיע וללא שום אזהרה, תקפו אותו באכזריות, ואחד מהם אף שלף סכין יפנית ודקר את הצעיר בכל חלקי גופו. 

"הם קפצו עליי מאחור ועשו בי לינץ'", סיפר הנער ההמום לחוקרי המשטרה. "הם היכו אותי בכל הגוף, אחד מהם דקר אותי כמה פעמים וגם ניסה לדקור אותי בפנים כדי להשאיר לי צלקת, וברגע האחרון הצלחתי להעיף לו את הסכין מהיד. בקלות הוא יכול היה לרצוח אותי".

ארבעת התוקפים נמלטו מיד לאחר האירוע מהמקום, בזמן שהנער המוכה פונה על ידי ניידת טיפול נמרץ לבית החולים סורוקה לקבלת טיפול רפואי. עם הגעתו לבית החולים אושפז הנער במצב בינוני לאחר שאיבד דם רב, והרופאים שטיפלו בו נאלצו לבצע 25 תפרים במקומות שונים בגופו.

חוקרי המשטרה שהגיעו לבית החולים גבו את עדותו של הנער שמסר להם תיאור של הנערים וסיפר על כך שהותקף רק בגלל שהחליט לעזוב את חברתו. זמן קצר לאחר מכן הצליחו השוטרים לעצור את ארבעת המעורבים במקרה וגם את חברתו לשעבר של הנער שיזמה את התקיפה הקשה, ובחקירתה טענה הצעירה שהיא כלל לא ביקשה מהם לפגוע בצעיר ורק דרשה שידברו אל ליבו וישכנעו אותו לחזור אליה.  

לבסוף החליטה פרקליטות מחוז דרום על הגשת כתב אישום חמור נגד הצעיר בן 20, וכתבי אישום נוספים יוגשו גם נגד  שלושת הנערים האחרים. בכל הקשור לנערה שיזמה את התקיפה, החוקרים טרם קיבלו החלטה בעניינה, זאת מאחר שטרם התברר האם היא אכן שלחה את הנערים לתקוף את חברה לשעבר או רק ביקשה מהם לשכנע אותו לחזור אליה.