המחלקה לחקירות שוטרים הגישה לבית משפט השלום בירושלים כתב אישום נגד מרדכי אברהמי, שוטר לשעבר במחלקת הסייבר במשטרה, לאחר שצילם כמה פעמים נשים שלא בהסכמתן. בנוסף החזיק במכשיר הטלפון שלו מאות תמונות בעלות תוכן פורנוגרפי של קטינים וקטינות.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד מרב נגלר, הנאשם צילם דרך חלון ביתו נשים המתגוררות בבניין הסמוך וכן צילם תמונות של נשים במרחב הציבורי ללא ידיעתן וללא הסכמתן. בנוסף, הנאשם החזיק במכשיר הטלפון הסלולרי שלו מאות תמונות בעלות תוכן פורנוגרפי, בין היתר, תמונות בהן נצפים קטינים מעורבים בפעילות מינית. במסגרת חקירתו של הנאשם במחלקה לחקירות שוטרים הוא שוחרר בתנאים מגבילים בהחלטת בית משפט השלום בירושלים ונאסר עליו ליצור קשר ישיר או עקיף עם הנשים שהוזכרו בחקירתו. 

לאחר ששוחרר הנאשם התכתב באמצעות הטלגרם עם צעירה עמה ניהל קשר מיני והתכתבה עמו בשם בדוי וזאת כשידע כי מדובר בה. במסגרת ההתכתבות, ביקש ממנה הנאשם כי אם יתקשרו אליה תמסור כי הם לא בקשר.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של פגיעה בפרטיות, פרסום והצגת תועבה, הדחה בחקירה והפרת הוראה חוקית. החקירה נוהלה על ידי צוות חשיפה במחלקה לחקירות שוטרים.

ממשטרת ישראל נמסר: "משטרת ישראל רואה בחומרה כל התנהלות חריגה שאינה עומדת בקנה אחד עם רוח הארגון וערכיו. עם הפתיחה בחקירה ולאחר בחינת החומרים בתיק, הוחלט כבר במאי 2021 להפסיק שירותו במשטרה ולהעבירו חזרה לצה״ל".