תושב ירושלים נעצר בחשד שביצע עבירות מין בקטין ובהמשך הטריד אותו טלפונית. מעצרו של החשוד, אליהו כחלון בן 22, הוארך אמש (שני) בבית המשפט במספר ימים. כעת מנסה המשטרה לאתר אם ישנם קורבנות נוספים.

במסגרת חקירת המשטרה שהחלה בחודשים האחרונים, בעקבות תלונתו של קטין כבן 16 על כך שנפגע מינית על ידי חשוד שהכיר במרכז העיר ירושלים, נעצר החשוד במעשה והועבר לחקירה בתחנת לב הבירה של מחוז ירושלים. 

על פי החשד, הקורבן והחשוד נפגשו באקראי ובין השניים התפתחה שיחה שבמהלכה הצליח החשוד לגרום לקורבן להיענות להצעתו לשחק יחדיו במשחקי מחשב. בתוך כך, החשוד ביצע מעשים מיניים כלפי הקורבן עד שבשלב מסוים הצליח למלט עצמו מהמקום. 

כעבור שבועות ספורים, דיווח הקורבן על שארע לחוקרי המשטרה, שפתחו בחקירה ובניסיונות לאתר את החשוד במעשה. בימים האחרונים, אותר החשוד על ידי בלשי תחנת לב הבירה והועבר לחקירה. 

אמש הובא כחלון בפני בית המשפט, שנעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו בשלושה ימים, עד לתאריך 22.11.23, לטובת מיצוי החקירה בעניינו. 

חוקרי המשטרה מתחנת לב הבירה ממשיכים בימים אלו בחקירה לצד ניסיונות לאתר קורבנות נוספים למעשיו של כחלון. "כל מי שנפגע/ה ממעשיו של החשוד מתבקש לפנות לתחנת משטרה הקרובה למקום מגוריו ולדווח על כך", ביקשו במשטרה.