שוד הטלפונים הגדול: לפני כשבועיים אדם עם אקדח הגיע לחנות סלולר בטייבה בזמן שסוכן מקומי התכוון לפרוק סחורה מתוך רכבו וגנב לו מתא המטען מאות סמארטפונים חדשים וציוד קצה. השוד, המוערך בשווי של מאות אלפי שקלים, תועד במלואו והתבצע תוך דקות אחדות.

בתום חקירת משטרה הוגש כתב אישום נגד תושב טירה בחשד לשוד מזוין של חנות סלולר בטייבה. חוקרי תחנת טייבה פתחו בחקירה עם קבלת דיווח על אירוע שוד שבמהלכו נשדד באיומי נשק סוכן מכשירים סלולריים ונגנב ממנו ציוד.

חקירה מהירה של חוקרי תחנת המשטרה הביאה בתוך כמה שעות למעצרו של הנאשם - תושב טירה בן 30. מעצרו הוארך מעת לעת וכעבור שבועיים הוגש נגדו כתב אישום בגין המיוחס לו תוך כדי בקשת מעצר עד תום ההליכים נגדו.

סוכן הטלפונים שנשדד סיפר לחוקרי המשטרה: "באתי לפרוק את הסחורה מהמכונית לחנות הטלפונים. פתאום בא אליי מאחור גבר עם אקדח ואיים עליי ועל העובדים בחנות שלא להתקרב אליו. היה איתו אדם נוסף שהעמיס את כל הטלפונים והציוד מהאוטו שלי לרכב שלהם. בטח עקבו אחריי וראו לאן אני נוסע ואז שדדו אותי. הם לא סתם הגיעו לחנות, הם ידעו מה יש לי במכונית. אחרי שתי דקות בערך הם ברחו. העובדים בחנות גם היו בשוק. לא ידעו מה לעשות. חששו שהוא ירה בהם אם ינסו לעזור לי".