פרקליטות מחוז דרום הגישה הבוקר (חמישי) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד ירין גלי (21) מיד רמב"ם ורותם מילוא (21) מכרמי יוסף, לאחר שהתפרצו לחדר במלון "קיסר" באילת וביצעו מעשים מגונים בשתי נשים שישנו בו.

מכתב האישום עולה כי בתחילת החודש הגיעו שתי המתלוננות לאילת והתאכסנו יחד בחדר במלון. באותה העת שהו גם הנאשמים באילת. לאור היכרות מוקדמת בין ירין לאחת המתלוננות היא יצרה איתו קשר סיפרה לו באיזה מלון היא וחברתה מתאכסנות ועדכנה אותו כי הן צפויות לצאת למסיבה.

במהלך המסיבה, שתתה אחת המתלוננת מספר משקאות אלכוהוליים אשר גרמו לערפול חושיה, עד שחשה ברע, וחברה לשעבר, אשר אותו פגשו במסיבה, ליווה אותה ואת המתלוננת השנייה בחזרה למלון. לאחר שעזב החבר לשעבר את המקום הגיעו הנאשמים למלון. אז פנה ירין לפקיד הקבלה במלון וביקש ממנו לשכפל עבורו כרטיס כניסה לחדרן של המתלוננות באמתלה שקרית לפיה אחת המתלוננות היא בת זוגו והזמינה אותו להיכנס לחדר. פקיד הקבלה סירב. לאחר דין ודברים בין ירין לבין המאבטחת בכניסה למלון, שבו הנאשמים לפקיד הקבלה אשר שכפל עבורם את הכרטיס לחדר. במקביל ניסה ירין ליצור קשר טלפוני עם המתלוננת ללא הצלחה.

תקיפה מינית במלון קיסר באילת (צילום: חדשות 12)
קורבנות התקיפה המינית במלון קיסר באילת | צילום: חדשות 12

בסביבות השעה 7:00 בבוקר עלו הנאשמים לחדרן של המתלוננות ונכנסו לחדר עם המפתח שקיבלו. אז ירין נשכב על המיטה הזוגית כשהוא גוהר מעל המתלוננת שהכיר, עת ישנה והייתה הלומת אלכוהול וביצע בה מעשים מגונים תוך ניצול מצב המונע ממנה להסכים. 

במקביל, נשכב רותם מאחורי המתלוננת השנייה, שגם היא ישנה באותה העת, וביצע בה מעשים מגונים. כאשר ניסה להתיר את השרוך הקושר את מכנס הפיג'מה, התעוררה המתלוננת בבהלה, הבחינה במתרחש בחדר, וצעקה: "משטרה, אונסים אותנו, הצילו, לכו מפה, עופו מפה!". בתגובה לכך, צעק ירין "מה יש לך? מה יש לך?" והשניים נמלטו מהמקום.

ההודעה ששלחו הבנות שהוטרדו במלון באילת לצל (צילום: מתוך הרשתות החברתיות לפי סעיף 27א׳ לחוק זכויות יוצרים)
ההודעה ששלחו הבנות שהוטרדו במלון באילת לצל | צילום: מתוך הרשתות החברתיות לפי סעיף 27א׳ לחוק זכויות יוצרים

בבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה במקביל להגשת כתב האישום צוין: "הנאשמים הצליחו להיכנס בעורמה ולאחר הפעלת שקרים ומניפולציות על גורמי המלון, ללא כל הזמנה מראש, לחדר מלון נעול, בו ישנו באותה העת שתי נפגעות העבירה, וביצעו בהן עבירות מין בצוותא בעודן ישנות. תוך כדי ביצוע עבירות המין, התעוררו נפגעות העבירה ומצאו את עצמן במציאות מסוייטת, שהנה התגשמות הפחדים של כל אישה הלנה בחדר בבית מלון שאמור להיות נעול ומוגן".

"הם גרמו לנו לטראומה קשה מאוד", הגיבה אחת המתלוננות לאחר הגשת כתב האישום. "הם עשו מעשה חמור כשנכנסו לחדר שלנו ללא רשות ואחד מהם נגע בגופי. כתב האישום מוכיח שהצדק יצא לאור, שלא שיקרנו ואמרנו רק את האמת ואני מקווה שבית המשפט ימצה איתם את הדין ויקבלו עונש חמור".