השבוע התכנסנו לחגוג את הסתיו הבא עלינו לטובה ולהפרד לשלום מהקיץ הארוך שחלף עבר לו. כדי לציין את בוא החורף אספנו מספר סרטונים שחייבים לראות, וכשתסיימו לבהות בהם תוכלו להבעיר אותם ולהתחמם מסביב לאש. אם משהו ממה שאמרנו נשמע לכם הגיוני, וגם אם לא, אתם מוזמנים להתקדם ולצפות בקטעים התמוהים שכנראה חלפו לכם מתחת לרדאר השבוע:

החשפנית שעושה לריאנה בית ספר

ניקול "העמוד" וויליאמס (באנגלית זה מתחרז) שלחה קלטת אודישן שלה עושה דברים שלא ייאמנו על עמוד - כדי להופיע בקליפ "Pour it up" של כוכבת הפופ האהובה עליה, ריהאנה. מיותר לציין שהבחורה, שנראית כמו מתחרה נשית ראויה למלך המתח, קיבלה את התפקיד, ויותר מזה: ריהאנה שכרה את שירותיה כדי שתלמד אותה את רזי המקצוע. גרייט סאקסס.

 בחורה+ פינג פונג + סכינים

הכותרת פחות או יותר מתארת את ההתרחשות בסרטון הלא ייאמן הזה: לחברים הבאים כנראה נמאס ממשחק טניס שולחן סטנדרטי, והם התפנו לתעלולים מסוכנים יותר. לא לגמרי ברור אם הקליפ המדהים של החבורה השבדית Tumba Ping Pong הוא 100 אחוז אמיתי, אבל שאפו על הביצוע בכל מקרה.

ככה גבר אמיתי עושה שכיבות סמיכה

צ'אד מנדז האמריקני מדורג במקום השני בקטגורית משקל נוצה ב- UFC, ובקליפ הבא הוא מדגים חלק מהיכולות שלו. לא בטוח שזה עוזר לו בקרבות, אבל הסרטון הזה בטוח עוזר לו לקדם תדמית של קילר ולייצר באזז לקראת הקרבות הבאים שלו. אנחנו היינו מנסים את השיטות שלו, אבל פעם אחרונה שהתכופפנו להרים עט שנפל לנו על הרצפה נתפס לנו הגב.

 השופט מוריד את המתאגרף לקרשים

מה קורה שמתאגרף שובר את החוקים ומתגרה בשופט? במקרה הבא, השופט הרבה יותר קשוח מהמתאגרף, מסתבר. התגובה הזריזה של אחד השופטים שולחת את המתאגרף הסורר לקרשים, ולא נראה שהוא יתאושש מהמבוכה בקרוב.

מולטי טאלנט

כשרון נדיר מערב את כל הדברים שאנחנו אוהבים: דוגמנית לוהטת, ספורט אקסטרים, ואוכל סיני. שמישהו יתן לבחורה תכנית משלה, או לפחות פינה בתכנית בוקר, היא עדיפה על רוב המומחים שמגיעים לאולפן ותביא קהל חדש. או שפשוט תמשיך לייצר סרטונים באינטרנט.

 אוהד נכנס לקטטה עם שוטרים

לא ברור מה הדליק את האוהד הזה במשחק הבייסבול בין אוקלנד לדטרויט, אבל בשלב כלשהו הוא יצא משליטה. אנשי האבטחה והשוטרים ניסו להשתלט עליו, אבל הוא המשיך להשתולל עם כח חייתי, לשלוח אגרופים בהתקף זעם, עד שהאנשים בכחול שלפו טייזרים ושם זה נגמר.

סיימנו להפעם, זזנו לעשות את הספורט האהבו עלינו: לראות יוגה בפארק.

כן זה קרה - יוגה
לפעמים יוגה זה כיף
>>> נקמה עירומה: צילמו סרט פורנו על מדשאת הכנסייה