הכינוי "מרץ המשוגע" מתייחס לחודש השיא בכדורסל המכללות, שמושך אליו את כל חובבי הספורט הנלהבים בארה"ב וקהל קולג'ים מטורף שהופך את האולמות לקרנבל. אבל התגלית של הטורניר השנה לאו דווקא מגיעה מהמגרש, אלא מהקווים – מדובר על השדרנית אלי לאפורס, שמשגעת את כולם. מלכת היופי לשעבר היא שילוב קטלני של בחורה לוהטת ואשת מקצוע שיודעת על מה היא מדברת – וזה בדיוק מה שגרם לכולם להתאהב בה. מוזמנים לעקוב אחריה בטוויטר, שם היא מזמן הפכה לנושא לוהט.

אלי לאפורס (צילום: twitter)
גונבת את הפוקוס | צילום: twitter

הציל את חייו של שחקן הקבוצה היריבה

שחקן הכדורגל האוקריאני יאבה קנקאבה מדנייפרו הציל את חייו של אולג גוסייב מדינמו קייב בעת משחק הכדורגל בין שתי הקבוצות, לאחר שהאחרון חטף את הברך של השוער לפרצוף ואיבד את ההכרה.  קנקאבה שם לב שהלשון של גוסייב חוסמת לו את נתיב הנשימה, והספיק להגיב במהירות במהלך שכנראה הציל את חייו של הכדורגלן המעולף.

הגולשת הכי לוהטת

אלאנה בלאנצ'ארד כבר שנים נחשבת הגולשת הכי לוהטת בסבב, אם כי אנסטסיה אשלי גנבה לה קצת מהתהילה עם שגרת החימום הסקסית והצילומים לספורטס אילוסטרייטד. אבל אלאנה משיבה מלחמה, והתמונות האחרונות שלה באינסטגרם מחזירות אותה לפסגה. אנחנו מחכים לתשובה של אשלי.

האבא המביך בעולם

אחד הדברים הבודדים שאמריקאי משועמם ממוצע מחכה לו במשחק בייסבול משמים זה לתפוס כדור שנחבט ליציעים. זה מאוד פשוט, בעיקר אם אתה אבא: תפוס את הכדור שמגיע לכיוונך, ותעניק אותו אחר כבוד לילד שיעריץ אותך עד לגיל ההתבגרות, כנראה. האוהד המגושם הבא קצת פחות הצליח במטלה הפשוטה, ומפגין אימפוטנציה מפליאה: