השבוע, לצד חשפניות פירומניות ופספוסי ספורט וסתם אנשים טיפשים, המדור לענייני הגבר באינטרנט גאה להציג גם תחקיר נוקב שמבטיח לנו מועדמות לפוליצר, או מינימום פרס סוקלוב לעיתונות. או שלא. הממצאים לפניכם:

תפס את אשתו בוגדת והעלה לרשת – או שלא

בתחילת השבוע הציף את הרשת סרטון שהעלה לרשת בעל שתיעד את אשתו במיטה עם גבר אחר ומבטיח לנקום בה באמצעות פרסום הסרטון באינטרנט. הסרטון הגיע ליותר מחצי מיליון צפיות ביוטיוב וכיכב במספר רב של אתרים - מה שכנראה חמק מעיניהם הוא העובדה שמדובר בזיוף. הקטע לקוח מסרט פורנו ישן בכיכובה של ניקול פרדייז (nicole paradise) מאתר בשם realsexscandlas, שקיים ברשת לפחות 3 שנים. אנחנו זיהינו מיד לפי המשחק הגרוע.

חשפנית אש

בקרדי 151 הוא סוג של רום מפוצץ באלכוהול ולא מומלץ במיוחד לשתיין הממוצע. משתמשים בו לרוב כדי לדפוק את הראש – או לפעלולי אש מרהבים. במקרה הבא מדובר בתאונה מצערת, שהופכת עבור בחור חסר מזל לריקוד הלאפ-דאנס הגרוע בעולם.

השחקן המהיר בעולם?

שחקן הפוטבול ג'מאל צ'ארלס נחשב מהיר, אולי אחד המהירים בליגת ה- NFL – אבל האם אפשר לזרוק ולתפוס את המסירה של עצמך? כנראה שלא – גולשים טוענים שמדובר בפרסומת של פומה, וגולש משקיען במיוחד אף הביא הוכחה.

אם כבר חתונה

הבחור הבא הלך על כל הקופה – נינג'ות, איירון מן, אבירים ועוד הרפתקאות בדרך לסיום החתונה. אנחנו לא בטוחים אם היינו נהנים בתור האורחים, כנראה היינו פוזלים לכיוון הבר כבר באמצע קרב החרבות הראשון

סקסית דמיקולו

אין הרבה מה להוסיף על הכשלון הבא: בחורה מנסה להדגים את כשרון הריקוד שלה על כסא קטן מדי, הסוף כואב וידוע. אבל מצחיק.

זה הכל להפעם, חייבים לעוף למכון, זו השעה החביבה עלינו

זה קרה- מכון
עובדת קשה

>>> צלמת הפפראצי הלוהטת בעולם