פרצה למגרש בביקיני
השומר עושה את עבדותו נאמנה | צילום: Tullio M. Puglia, GettyImages IL

בהמלך משחק בין סמפדוריה לנאפולי בליגה האיטלקית הופרע משחק הכדורגל על ידי בחורה סקסית שהחליטה לפרוץ לכר הדשא. אחרי יותר מדי פעמים בהם חזינו באוהד שיכור עם כרס מקפצת מדדה למגרש, מדובר במשב רוח מרענן, שאנחנו בטוחים שהאוהדים ביציעים ואפילו השחקנים פחות התנגדו לו. הזוכה הגדול: השומר בר המזל שנאלץ לתפוס את פורעת החוק החצי עירומה.

המתאגרף מפרק למטרידן את הצורה

למתאגרף החובבן צ'ארלי זילינוף כנראה אין הרבה שכל – הוא מטריד את אלוף ה- WBC במשקל כבד כבר 3 שנים לכאורה, עם הערות גזעניות, טלפונים, התכתבויות ואפילו איומים בהתקפות על ביתו החולה. המתאגרף מצידו קרא לטרול המטריד לזירה – והזמין אותו לקרב פנים אל פנים בעולם האמיתי. נחשו איך זה נגמר:

סבתא מקפיצה

באיטליה עושים את זה אחרת: הגברת המבוגרת הזו מרומא מפתיעה את כולם והקפיצה את הכדורגל כמו רונאלדו – או ככה לפחות הכותרת טוענת. מה שבטוח זה שהסבתא החביבה מפגינה יכולת שמוכיחה שהיא יכולה להשתלב באחת מקבוצות ליגת העל בישראל.

אומנות או נמות

הצלם ג'אסטין פרייס מדגים בסרטון הבא את צורת האמנות המיוחדת שלו, בה הוא נעזר בשתי דוגמניות עירום מכוסות בצבע כדי ליצור את המאסטרפיס שלו. הוא מוכר את הציורים בלפחות 1,000 דולר פר יצירה – איך לא עלינו על זה בעצמנו?

איך הוא לא התפוצץ?

לבעלי הקיבה הרגישה – זהירות, מדובר בסרטון מסריח. בחור עם בעיות גזים רציניות התחיל לצאת עם בחורה – ולכן החזיק את פעילות הבטן שלו תחת שליטה במשך ערב שלם, עד שלא יכל יותר. הוא תיעד את עצמו יוצא מהבית, ופשוט משחרר כל רסן עם הנאד הכי ארוך ששמענו מעודנו, ושמענו לא מעט. כמעט אפשר להריח את זה דרך המסך - בנאדם, לך תבדוק את עצמך.