אנחנו מתחילים להבין שהקרב והדרמה האמיתיים קורים לא רק בתוך הזירה, אלא לפעמים גם מחוץ לה והרבה לפני שהקרב מתחיל. הנה, קחו לדוגמה את הריאיון האחרון הזה של פלויד מייוות'ר, בו לא ברור אם הוא עשה תרגיל גאוני, או נתן וידוי מבאס וכן.

בריאיון שערך סטפן איי סמית' עם פלויד מייוות'ר ל-ESPN, אמר המתאגרף לראשונה מאז נחתם ההסכם על הקרב שהסיכויים עובדים לטובתו של מקגרגור. "הוא הרבה יותר צעיר. כשאתה משווה אותי למקגרגור על הנייר, הוא גבוה יותר, ארוך יותר וגדול יותר", אמר. "הנעורים לצדו, ואני הייתי בחוץ במשך שנתיים. אני בשנות ה-40 לחיי, אז אם אתה מסתכל על הכל על הנייר, זה הולך לטובתו של מקגרגור".

בנוסף לחיזוקים שנתן ליריב שלו, מייוות'ר גם החליש את עצמו במקביל כשאמר "אני מבוגר יותר. אני לא אותו הלוחם שהייתי לפני שנתיים. אני לא אותו לוחם שהייתי לפני חמש שנים, איבדתי משהו... אני לא מה שהייתי פעם".

במשך חודשים השקיע מייוות'ר את כל האנרגיה שלו, בדיוק כמו מקגרגור, להקטין את היריב שלו, להסתכל עליו בתור בדיחה ולהדגיש שאין לו שום סיכוי בעולם. אז מה פתאום הוא משנה גישה ומדבר על הסיכוי הטוב של מקגרגור לזכות? ובכן, הפרשנים חושבים שמדובר בכלל בטקטיקה פסיכולוגית. בניסיון לתת למקגרגור את התחושה שיש לו סיכוי כדי להפוך אותו לשאנן יותר.

למרות שכפי שמייוות'ר אמר, "על הנייר" הסיכויים עובדים לטובת מקגרגור, כמעט כולם בענף מאמינים שהמתאגרף הוותיק, שמעולם לא ידע הפסד, יהיה זה שינצח בענק בקרב ויקטוף את הניצחון הזה בקלות.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

בכל מקרה, נכון לעכשיו כולם כל כך המומים מהדברים של מייוות'ר, שעכשיו מעל 55% מהמעריצים נוטים יותר להמר על מקגרגור כמי שינצח בקרב.