כבר שנה שאנחנו שומעים את המתאגרף הכי שחצן והלוחם ה-MMA הכי יהיר מאתגרים אחד את השני בדיבורים על קרב ראש בראש, והנה - סוף סוף הדבר הזה קורה.

ב-26.8 יתייצבו קונור מקגרגור ופלויד מייוות'ר בזירה בלאס וגאס. השניים ילחמו בקרב אגרוף באולם ה-T מובייל ארנה המפורסם, במלון MGM. עבור מקגרגור, לוחם ה-MMA שרק לפני מספר חודשים הוציא רישיון לעסוק באיגרוף במדינת קליפורניה, מדובר בקרב האיגרוף הראשון שלו. עבור מייוות'ר יהיה זה הקרב ה-50 במספר, כאשר מאזן הנצחונות שלו עומד - כמו שכל מעריץ מושבע יודע - על 0:49.

It's official! @jamielynn @mayweatherpromotions @bigboymansion @girlcollection @themoneyteam @melissiarene @badmedina @moneyyaya @kingkoraun @zion_mayweather @jirahmayweather #TMT #TBE #MayweatherPromotions

A post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

מייוות'ר, שפרש מזמן מהזירה, יחזור אליה רק לטובת קרב הענקים הזה. הצפי הוא שהקרב יכניס לארגון ה-UFC יותר מ-600 מיליון דולר, כאשר ההימור ההגיוני והרווח הוא שמייוות'ר יהיה זה שייקח את הניצחון.

מדינת נבדה אישרה שהקרב הזה יתקיים, והשניים גם כן הכריזו על כך ברשתות החברתיות. כמובן שמקגרגור היה יותר עוקצני לגבי זה וכבר לפני יומיים פרסם פוסט עם תמונה של מייוות'ר בחדר הכושר, בו הוא שיבח את היריב שלו וכתב "הרבה כבוד לפלויד שהוא עדיין עושה כמה סיבובים בחדר הכושר. אני מקווה שגם אני אוכל עדיין להתאמן בגיל הזה. כבוד".

Man, much respect to Floyd Senior still getting a few rounds in at the gym. I hope I can still train at that age. Respect.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

 

אנחנו מאוד מצפים לחודשיים הבאים רק בגלל העקיצות שיתחלפו ביניהם.