פייג' ואן זאנט, אחת הסופרסטאריות הכי גדולות של ארגון הלחימה המשולבת, סיפרה על הלילה הנורא בו נאנסה על ידי נערים שלמדו איתה באותה שכבה: "בלילה בו הותקפתי הושפעתי לשתות אלכוהול בכמויות גדולות על ידי קבוצת נערים מבית הספר שלי באורגון". פייג' חשפה כי האונס הקבוצתי שחוותה התרחש בסיום אותו לילה, אך לא חשפה האם אותם נערים אי פעם הועמדו לדין.

לדבריה, חלק מחברי שכבתה סיפרו לאחר מכן בבית הספר כי יחסי המין נעשו בהסכמה מלאה. "עוד לפני האונס סבלתי מבריונות רבה מצד נערי בית הספר בו למדתי. למעשה, נולדתי עם השם Paige Sletten (הנערים צחקו על כך ששם משפחתה דומה למילה פרוצה באגלית), ולאחר ההצקות הרבות החלטתי לשנות את שמי לשם הנוכחי".

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzantufc) on

בראיון ל-ABC News, סיפרה פייג' כי את מרבית ארוחות הצהריים שלה בתיכון הייתה אוכלת בשירותי בית הספר כי פחדה לשבת בקפיטריה יחד עם שאר התלמידים. "הרגשתי מבודדת לחלוטין ולא פעם חשבתי לשים קץ לחיי - לא ראיתי שום מוצא אחר", סיפרה ואן זאנט בכאב. "כשאת בסיטואציה הזו, כשאת מרגישה כל כך הרבה כאב, זה לא שאת רוצה למות, את פשוט רוצה שיפסיק לכאוב לך".

בהמשך הראיון סיפרה ואן זאנט כי אירועי אותו לילה שינו את כל חייה, וזה היה הרגע בו החליטה להתמחות באמנויות לחימה. "ה-MMA הציל את חיי והציל אותי כאדם. האמת היא שרק לאחרונה החלטתי לספר על מה שעברתי להוריי כי חששתי לאכזב אותם", סיכמה הלוחמת שזכתה עד כה ב-7 מ-11 הקרבות המקצועיים שלה, עדיין מתאוששת מפציעה קשה ממנה סבלה בינואר האחרון, ובקרוב היא אמורה לשוב לזירה.