תאונת דרכים קלה שעבר גבר אלמוני גרמה לו להתמודד עם בעיה רפואית מביכה למדי – ואפילו לככב באחד מכתבי העת הרפואי המוכרים בעולם.

על פי הדיווחים, הגבר בן ה-35, שזהותו כאמור נותרה אנונימית, נפל מהקטנוע שלו בזמן נסיעה וספג מכה חזקה באזור החלציים. אם תבקשו שנהיה להיות קצת יותר ספציפיים, נספר לכם שהוא פיתח שטף דם באזור הפרינאום (בין שק האשכים לרקטום) ובבסיס איבר מינו – התוצאה? זקפה קבועה שסירבה להיעלם.

קוראים אדוקים שלנו בוודאי זוכרים שכתבנו בעבר על מקרים של זקפה שלא עוזבת (או פריאפיזם), אבל במקרה כזה באמת שעוד לא נתקלנו. בהרבה מן המקרים, פריאפיזם גורם להצטברות והתלכדות של כלי דם באיבר המין, מה שיכול להפוך לתופעה כואבת במיוחד מאוד ומסוכנת מאוד, אך במקרה הזה, הדם לא "נלכד" באיבר המין - אלא פשוט לא הפסיק "לזרום לתוכו".

המקרה הביזארי שהתרחש אמנם בשנה שעברה, פורסם לאחרונה בכתב העת הרפואי Case Reports in Urology, והרופאים המטפלים דיווחו כי הפצוע התמודד עם זקפה בדרגה 4 (הזקפה החזקה ביותר על פי סולם ה-Erection Hardness) במשך 9 ימים שלמים.

View this post on Instagram

A post shared by Bootedbulgeboy (@bootedboycdmx) on

\

למרות משך הזקפה הארוך, במאמר נכתב כי הגבר לא התמודד עם כאבים באזור איבר מינו, ולמעש אי הנוחות היחידה שחש הייתה בזמן הליכה. הרופאים אבחנו שתי פיסטולות באזור הפין שלו והזרימו אליו דם ללא הפסקה, וטענו שמקרים דומים פשוט נפתרים עם הזמן - אך הגבר העדיף לעבור הליך כירורגי זריז.

וכך, המנתחים החדירו קטטר אל העורקים שהזינו את הפיסטולות ולמעשה גרמו לקריש דם. מאוחר יותר, הם החדירו חומר אל תוך הפיסטולה עצמה ופירקו אותה בצורה יזומה. זמן קצר לאחר מכן, מצבו הרפואי של הגבר השתפר פלאים. שנה מאוחר יותר כבר דיווח כי איבר מינו חזר לפעילות תקינה לחלוטין. אאוץ'! אין לנו מילה אחרת במקרה הזה.