חדריהם של גיימרים, בטח כאלה שמשדרים את תחביבם בשידור חי לכל העולם, בדרך כלל מסודרים ונקיים - בכל זאת, לא מעט אנשים צופים בהם, וזה קצת מביך אם הנוף מאחורייך הוא של פחיות ריקות ושקיות חטיפים ישנות. לרוב, אותם חדרים יהיו גם מסודרים, וגם מלאים בבובות פעולה, פוסטרים, ושאר מרצ'נדייז הקשור לתחביב של אותו גיימר.

אנחנו כותבים בדרך כלל, כי זו ממש לא המציאות של גיימר בשם Jagerrmeister, חבר בקהילת הסטרימינג של אתר הגיימרים המוכר Twitch, וזה שהחליט לפני מספר שבועות להראות לכל העוקבים שלו באיזה מצב מחריד נמצא חדר השינה שלו ממנו הוא משדר לכל העולם.

אז מה בדיוק קורה שם? בואו נגיד שבמקום בובות פעולה, משחקי וידאו ופוסטרים - חדרו של אותו "ג'אגרמאייסטר" היה מלא בכמויות זבל בלתי נתפסות; שקיות אשפה ריקות ומלאות, אריזות מזון, סכו"ם משומש, קופסאות של אמזון, ושאר מוצרים רקובים היו רק חלק מהאשפה שהצטברה בחדרו. 

למרות ההלם הראשוני של עוקביו, הווידוי שהגיע לאחר מכן היה זה שכבר הכניס אותם לשוק: "לא ניקיתי את החדר שלי מאז 2005", סיפר הגבר למצלמה. "אני פשוט לא יכול להפסיק לשחק. יש סביבי איזה 2 מטר של זבל. כן, זה המצב חברים", התוודה הגיימר, שלאחר מכן הוסיף שהוא סובל מהפרעה כפייתית שגורמת לו לאגור עוד ועוד אשפה.

בהמשך, העוקבים שלו החליפו את ההלם ברצון לעזור לו, ודרשו ממנו לנקות באופן בהול את חדרו ושלחו לו הודעות בהן ביקשו ממנו לשנות את הרגליו. כמה ימים לאחר מכן, הצעיר עלה שוב לשידור, וסיפר ששלל ההודעות שקיבל גרמו לו להבין באיזו סביבה הוא חי, והוא התחייב לנקות את חדרו, הוסיף שהוא אכן יעשה זאת, אבל זה ייקח לו לא מעט זמן.