האם אי אי פעם שמעתם על רפלקס האב (או "אינסטינקט אבא")? אנחנו מניחים שכן -  אבל לטובת אלו מכם שלא, נספר שיש אנשים שטוענים שזהו כוח מיוחד המאפשר לאבות לפעול במהירות ומיומנות על טבעית בשביל להציל את הילדים שלהם מפני אסון. ממש כמו בסרטון הוויראלי הבא.

רייצ'ל קרייטזינגר, תושבת ארה"ב, העלתה לאחרונה לחשבון הטיקטוק שלה תיעוד ממסיבת יום העצמאות האחרונה שבה היא ובעלה הכינו לילדיהם מגלשת מים בחצר. למרות החגיגה הגדולה, האירוע השמח קיבל תפנית מבהילה כשהאב ושני הילדים הגדולים גלשו במורד המגלשה המאולתרת בזמן שבתם הפעוטה השתכשכה במים שהצטברו בתחתית המגלשה.

למזלה של הקטנה, רפלקס האב של אביה נכנס לפעולה והוא הצליח להזיז את שני אחיה הגדולים רגע לפני התנגשות ואז תפס את הפעוטה ברגע האחרון. אם לשפוט לפי המבט שלה - נראה שהיא היא לא ממש התרשמה מהמהלך - אבל הגולשים שנתקלו בסרטון לגמרי כן.

@rachkreitz

Posting again because they took it off for harmful acts but I see naked women everywhere ##CompleteMyLook ##fourthofjuly ##american ##freedomrings

♬ original sound - rachkreitz

כאמור, הסרטון הפך מאז לוויראלי ברשת החברתית ונצפה יותר מ-6 מיליון פעמים. מעבר לזה, הוא קיבל כמעט 890 אלף לייקים ולמעלה מ-6,300 תגובות – הרבה מהן מגולשים ששיבחו את האב שהצליח למנוע רגע מאוד לא נעים.

"מצב סופר אבא: מופעל", כתב אחד הגולשים. "הצלה מדהימה. כל הכבוד". גולשת אחרת הוסיפה: "האבא עשה כל מה שצריך כדי להימנע מזה שהיא תבכה. למרות זאת, היא עדיין כעסה עליו". בינתיים, גולשת אחרת התרשמה מהזריזות של האב וכתבה: "מדהים אותי חוש ההישרדות של אבות מסוימים כשזה נוגע לילדים שלהם. זה היה מדהים".