סורס בגלל מנת יתר של ויאגרה (צילום: colombiareports.co)
במשך שבועיים הרופאים היו צריכים לבדוק את הבעיה. מה כל כך קשה? | צילום: colombiareports.co

איך זקפה שלא נגמרת שבעה שבועות נשמעת לכם? חלום או סיוט? שימו לב לסיפור הבא המגיע מאירלנד: גבר בן 22 עבר תאונה כאשר רכב על אופניים, ובאופן ביזארי למדי, התוצאה הכי משמעותית של התאונה הזאת הייתה שהוא קיבל זקפה - שנמשכה לא פחות משבעה שבועות.

הגבר סבל ממקרה קשה של פריאפיזם, זקפה ממושכת, לאחר שאיבר מינו נמחץ כנגד האופניים. מסיבות שאינן ברורות הוא בחר לחכות חמישה שבועות בבית עם הזקפה שלא נגמרת, ורק אז הלך לבית החולים. שם, זה לקח לרופאים לא פחות משבועיים כדי למצוא את הדרך הכי טובה לטפל במקרה הקשה (וכן, לא יכולנו להימנע מהבדיחה המתבקשת).

הרופאים החדירו לו מעין ג'ל מוקצף וטבעות פלאטינום זעירות, מה שהפחית את זרימת הדם הגבוהה לפין, וכך לבסוף הזקפה פסקה ואיבר המין חזר למצב רפוי ורגוע יותר. "זאת הייתה תקופה לא פשוטה עבור החולה", אמר ד"ר רונאן בראון, שטיפל בפצוע בבית החולים בדאבלין, "אבל "אנחנו מרוצים מהתוצאה". בראון הוסיף שהגבר צפוי להחלים לגמרי מהפציעה הלא שגרתית.

מה שמחזיר אותנו לשאלה - למה הוא נשאר חמישה שבועות בבית עם זקפה שלא נגמרת? יש למישהו רעיונות? אנחנו מניחים שכן. מוזמנים לטקבק אותם, אנחנו מבטיחים למחוק רק את אלה שממש מוגזמים.