גבר אלמוני תושב גרמניה הבין בדרך הקשה שהוא צריך לשמור על הציוד הפרטי שלו - אחרי שמצא את עצמו במרדף אחר חזירת בר שחטפה את דבריו  כשהוא עירום לחלוטין. 

התקרית ההזויה כל כך שבאופן טבעי תועדה והפכה למגה ויראלית התרחשה על גדות אגם טופלסי שבאזור ברלין, ותועדה על ידי אחת הנשים שהייתה באזור. 

אדל לנדאוור, מי שצילמה את האירוע והעלתה את התיעוד לחשבון האינסטגרם שלה, מספרת שחזירת הבר הגיעה למקום יחד עם שני חזרזירים בחיפוש אחר מזון, ובשלב מסוים, היא חטפה את השקית הצהובה של אותו משתזף, אשר הכילה בין היתר את המחשב הנייד שלו.  

 

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

Yesterday at the lake in Berlin I saw a real hero. A female wild boar with two babies came out of the forest in order to search for food. In Berlin we are free people - we love to bathe in the sun and lake like we are born. So, there were many people laying on their towels completely naked. Many of us were scared but the wild boars seemed to be peaceful. After they ate a pizza from a backpack of a man who was taking a swim in the lake they were looking for a dessert. They found this yellow bag and decided to take it away. But the man who owned it realized it was the bag with his laptop. So, he was very focused and run behind the boars in order to get it back. Everyone of us adored him how focused he stayed and when he came back with his yellow bag in the hand we all clapped and congratulated him for his success. This happens when you’re focused on your goals. xoxoxo Adele . . . #hero #wildboar #berlin #coaching #onlinecourse #digitalcoaching #workshop #businesscoaching #lifecoachingtips #erfolgreichwerden #ausstrahlung #charisma #selbstwert #bewusstsein #kommunikation #selbstbewusstsein #veränderung #gespräch #dialog #selbstverwirklichung #powerfulthoughts #führung #radiance #weiterbildung #zieleereeichen #inspiration #präsentationstraining #publicspeaking #körpersprache #bodylanguage

A post shared by Personal & Digital Mentor (@adelelandauer_lifecoach) on

 

"הגבר היה נחוש בדעתו להחזיר את הציוד שנגנב ורץ אחרי החזירים", כתבה אדל. "כולנו ממש הערצנו אותו ברגעים האלה ומחאנו לו כפיים כשהוא הצליח לחזור למקומו עם השקית הצהובה. זה מה שקורה כשאתה ממוקד מטרה חברים". 

הצלמת הוסיפה בחשבון הפייסבוק שלה כי אחרי שתיעדה את המרדף היא מיהרה להראות לבחור את התמונות המשעשעות, ולטענתה הוא צחק בקול לפני שאישר לה להעלות את התיעוד לרשתות החברתיות, ובסוף התרצה ונתן לעלום לחוות יחד איתו את הרגע המופלא הזה.