גבר שרירי בחוף (צילום: istockphoto)
מפתיע, אה? אבל אל תפסיק לקרוא, יש עוד כמה מסקנות | צילום: istockphoto

יש שאלות שקשה לענות עליהן משחר ההיסטוריה. מיטב המוחות של המין האנושי מנסים כבר שנים למצוא תשובות לשאלות כמו מהי משמעות החיים? האם יש עולם הבא? מי רצח את ארלוזרוב? ולמה נשים הולכות ביחד לשירותים? מתוך כל אלה, השאלה שהכי קשה לענות עליה היא זאת שסיבכה את המין הגברי מאז ומעולם: איזה גבר נשים מחפשות?

החלטנו לעשות לזה סוף. אספנו את מיטב הסטודנטיות מכל רחבי הארץ ושאלנו אותן בצורה הפשוטה ביותר: "מה לעזאזל אתן רוצות מאיתנו הגברים?" שאלנו שאלות כמו איזה שרירים חשובים, מה עם שיער גוף, ותכל'ס, האם הגודל קובע? סירבנו לקבל תשובות כמו רגישות וחוש הומור וככה נוצר לנו המדריך לגבר הנחשק. אז בלי יותר מדי חפירות, נעבור לתוצאות:

שיער: כן לזיפים, לא לשיער מעל למרפק

בעניין שיער הפנים כל הבנות הסכימו פה אחד: זיפים קצרים זה מה שעושה להן את זה. בקשר לשיער גוף התשובות גם חד משמעיות: קצת על החזה, ידיים, רגליים ופס הגאווה שיורד מהבטן למטה זה בסדר. אבל שיער מעל המרפק, גב, כתפיים ותחת זה ממש לגמרי לא בסדר. או כמו שטל, "בקרוב תזונאית" ממכללת תל חי הגדירה: "שלא ייראה כמו ילד, ומצד שני שלא יראה כמו החתול שלי".

זוהר ליבה - גברים שעירים (צילום: אור גץ)
זה בגלל שאתה קורא את הכתבות האלה במאקו, נכון? | צילום: אור גץ

כושר: "וריד מאמץ בזרוע זה סקסי"

שאלנו את פאנל הסטודנטיות שלנו מה בעניין השרירים, האם יש סיבה שאנחנו מתאמנים ומזיעים כמו חמורים בשבילן? התוצאות חד משמעתיות, כולן רוצות אותנו רזים, אבל עם כתפיים וגב רחבים. מה השרירים הכי חשובים? בלי ספק היד הקדמית והשכמות הם החלקים לעבוד עליהם. אבל אסור לשכוח גם את הבטן. ורד, סטודנטית לתקשורת ממכללת מעמק יזרעאל רצתה להבהיר: " אין יותר סקסי מגבר שרואים לו וריד מאמץ בזרוע". זה הזמן לקחת הפסקה ולחפש את המשקולות מהתיכון שקברתם בארון.

צבע עור: כהה עם עינים בהירות?

מבחינת צבע העור הרוב המכריע של הבנות מעדיף את הצד הכהה של הקשת. עם זאת כולן הסכימו שהעיניים צריכות להיות בהירות. וככה תוך שתי שאלות כולן הבהירו לי שהן מחפשות ג'אמייקני עם עיניים כחולות. נו, מי אמר שאי אפשר לספק אישה?

האיבר הכי חשוב: כפות ידיים

אחרי שדיברנו על דברים שטחיים כמו צבע עור, צבע עיניים ושרירים בוא נגיע לתכל'ס, הדברים העיקריים והחשובים ביותר. בתור התחלה, שאלנו את הבנות מה הדבר הראשון שהן שמות לב אליו אצל גברים, ובאורך פלא כמעט כולן ענו לנו שכפות ידיים גדולות וחסונות מדליקות אותן מאוד.

מריח בית שחי (צילום: getty images)
כן, אתה מסריח. למה אתה גם צריך להביך את עצמך בפני כולם? | צילום: getty images

הדבר הכי דוחה: ריח רע

המשכנו ושאלנו את פאנל הסטודנטיות מה הדבר הכי דוחה אצל גבר בעיניהן והתשובה הרווחת ביותר היא ריח רע. המסקנה פשוטה: תתחילו להתקלח, גם בחורף, גם אם "לא הזעתם היום".

אבל פה קיבלנו גם טוויסט מעניין; מרבית הבנות אמרו שלמרות שגבר ששומר על היגיינה זה סקסי, גבר מטופח יותר מדי זה כבר לא. התעקשנו להבין איפה בדיוק עובר הגבול הדק וקיבלנו תשובה מענת, סטודנטית בת 25 לאדריכלות בטכניון: "תשמרו על היגיינה בסיסית, זה לא הופך אתכם לפחות גבריים, אבל אל תתקרבו לקוסמטיקאית". יש מבין? יופי.

הגודל קובע או לא? הדעות חלוקות

חבילה הגיעה (צילום: tBoyan, Istock)
היי, אל תתחבא. אני לא נושכת | צילום: tBoyan, Istock

באמת חשבתם שנעשה שאלון עם פאנל הסטודנטיות הרחב הזה מבלי לשאול את השאלה החשובה מכל? בתכל'ס, האם הגודל קובע? כדי שתקבלו את התמונה המלאה הבאנו את מיטב הציטוטים של הבנות בפאנל:

מורן הסוציולוגית מאוניברסיטת בן גוריון אומרת: "ממש לא. אם כבר אז להיפך. אני מכירה המון בחורות שלא מוכנות להיות עם גבר שיש לו גדול מדי, לעומת זאת, אני לא מכירה אף אחת שתעזוב בחור בגלל שיש לו קטן. זו אשליה שצריך לנפץ. ואנחנו מדברות על זה המון, אז יש לי מספיק מידע בשביל להגיד את זה די בביטחון".

ורד התקשורתית טוענת טענה הרבה יותר ברורה והרסנית כשהיא אומרת לנו : "ברור. מי שתגיד שלא - משקרת".

אבל את הסיכום הטוב ביותר נתנה לנו מיכל בת ה24 מהאקדמיה למוסיקה באומרה: "תלוי לאיזו מטרה. הבחור שהכי אהבתי בחיי היה בגודל צימוק. הסקס הכי טוב שהיה לי היה עם פאקינג חדק של פיל."

טל, שלא רצתה לגרום לדיכאון כללי של הגזע הזכרי החליטה לזרוק לנו גלגל הצלה ולהציג גישה יותר פרשנית בטענה כי: " אם אין לך הרבה מה להציע במכנסיים, כדאי שתלמד איך לפצות על כך בדרכים אחרות. גם הרבה פעמים הגודל הוא לא העניין המכריע, אלא יותר ההתאמה, כמו מפתח."

ולסיכום

בתור שלב סופי במחקר שלנו החלטנו להזין את הנתונים למחשב הכי מתוחכם שמצאנו בנאס"א ולתת לו לנתח את הממצאים. אחריי שלושה ימים הגיעו התוצאות: כל עוד אתם לא גמדים ג'ינג'ים עם כרס, אתם תסתדרו יופי.

>> ומיהי האישה האידיאלית? או, זה כבר הרבה יותר קל